دستکش عروس یکی از اکسسوری های شیک عروس خانم های امروزی است که میخواهند همه چیزشان در مراسم عروسی تک باشد.

مدل دستکش عروس ست لباس عروس

دستکش عروس را میتوان جزو اکسسوری های عروس خانم های خوش سلیقه دانست که زیبایی لباس عروس شان را با دستکش های شیک تکمیل میکنند. پوشیدن دستکش در روز عروسی اختیاری است اما عروس خانم هایی که دستکش میپوشند دوبرابر شیک تر و باکلاس تر هستند، اگر مراسم عروسی تان در فصل پاییز و زمستان برگزار میشود پیشنهاد میکنم حتما از مدل دستکش های شیک استفاده کنید. امروزه دستکش های بدون آستین بین عروس خانم ها محبوب شده که ست لباس عروس هستند، دستکش های بدون آستین معمولا گیپور, دانتل, تور هستند که با نگین و مروارید تزیین شده اند.مدلهای مد روز و جدید دستکش عروس گیپور بلند و کوتاه + عکس در ایرناک مدلهای مد روز و جدید دستکش عروس گیپور بلند و کوتاه + عکس در ایرناک

مدل دستکش عروس

مدل دستکش عروس جدید

دستکش عروس برای کسانی که دست های بلند و کشیده دارند بسیار مناسب تر از کسانی است که دست های کوتاه و تپل دارند. دستکش عروس در انواع کوتاه و بلند وجود دارند که انتخاب آن ها سلیقه ای است، دستکش های عروس طوری طراحی شده اند که به انگشت وسطی بسته میشوند و تا مچ یا آرنج ادامه دارند.

دستکش گیپور

مدل دستکش گیپور عروس

دستکش بدون انگشت

دستکش بدون انگشت عروس

دستکش ساق بلند

دستکش ساق بلند عروس

دستکش ساق کوتاه

دستکش ساق کوتاه عروس

دستکش عروس 2018

مدل دستکش عروس 2018

دستکش بلند عروس

جدیدترین مدل دستکش بلند عروس

دستکش کوتاه عروس

دستکش کوتاه و کار شده عروس

دستکش عروس

دستکش عروس شیک و باکلاس

دستکش عروس

دستکش گیپور و کوتاه عروس

بازدید : 8,667 بار
مدلهای مد روز و جدید دستکش عروس گیپور بلند و کوتاه + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...