طراح مشهور نیوزلندی ادعا کرد که طرح لباس عروس خانواده سلطنتی انگلیس از یکی از طرح های لباس کلکسیون او کپی شده است.

کپی بودن طرح لباس عروس خانواده سلطنتی انگلیس! + عکس در ایرناک کپی بودن طرح لباس عروس خانواده سلطنتی انگلیس! + عکس در ایرناک طراح مورد علاقه کیت میدلتون، عروس بزرگ خانواده سطنتی انگلیس ادعا کرد که طرح لباس عروس مگان مارکل، نو عروس این خانواده از یکی از طرح های لباس عروس کلکسیون او کپی برداری شده است. بنا به ادعای "امیلا ویکستید" ، لباس عروس 200 هزار یورویی که مگان در روز جشن عروسی خود پوشیده بود دقیقا مشابه طرح لباس عروس 7 هزار یورویی موجود در کلکسیون اوست.

این در حالی بود که گفته می شد لباس نو عروس خانواده سلطنتی انگلیس توسط کلار ویت کلر، طراح مشهور انگلیسی با هزینه 200 هزار یورو طراحی شده است. این ادعای امیلا طوفانی در شبکه های اجتماعی به پا کرد. پس از این ادعای کیت میدلتون، حساب توئیتری او بسته شد. بسیاری از طرفداران امیلا زمانی که به صفحه توئیتر او مراجعه کردند با این پیغام مواجه شدند: " این اکانت بسته شده است، برای اینکه بدانید چرا توئیتر اقدام به بستن اکانت ها می کند کلیک کنید."

گفتنی است؛ ازدواج هری، نوه ملکه انگلیس در تاریخ ۱۹ می، با مگان مارکل، بازیگر هالیوود در کلیسای سنت جورج انجام شد. نخستین بار هری با مگان در بازی‌های پارالمپیک سال 2016 ملاقات کرد. آنها توسط یکی از دوستان مشترک به هم معرفی شدند. مگان که یک بیوه است 3 سال از هری بزرگ تر است.

طرح لباس عروس مگان مارکل

طرح لباس عروس مگان مارکل

بازدید : 6,786 بار
کپی بودن طرح لباس عروس خانواده سلطنتی انگلیس! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی