سلکشن مدل لباس عروس های ترکیه ای دنباله دار در انواع آستین دار و یقه دلبری مخصوص عروس خانم های خوش سلیقه.

مدل لباس عروس ترکیه ای دنباله دار

مدل لباس عروس پرنسسی جدید + تصاویر در ایرناک مدل لباس عروس پرنسسی جدید + تصاویر در ایرناک لباس عروس های ترکیه ای معمولا با سلیقه عروس خانم های ایرانی هماهنگ است و طی سالهای اخیر حسابی از آن ها استقبال شده است. همه دخترخانم ها دوست دارند در شب عروسی زیباترین لباس را به تن داشته باشند و مانند پرنسس در مجلس بدرخشند, اگر مراسم عروسی شما هم نزدیک است و هنوز لباس عروس انتخاب نکردید پیشنهاد میکنم حتما از این مدل لباس عروس های ترکیه ای مد سال 2018 دیدن کنید.

این مدل لباس عروس ها همه دنباله دار هستند و طرح های شیکی مانند آستین گیپور, یقه دلبری, پف دار, دکلته و... دارند. امسال لباس عروس های پشت باز مد شده اند که در برخی از مدل های زیر مشاهده میکنید.

لباس عروس ترکیه ای

لباس عروس ترکیه ای 2018

دنباله لباس عروس, مراسم عروسی را باشکوه میکند و عروس خانم با دنباله پشت سرش مانند پرنسس ها به نظر میرسد. لباس عروس هایی که دنباله خیلی بلندی دارند حالت سلطنتی دارند و یک انتخاب عالی برای عروسی های لاکچری هستند.

اما باید قبل از خرید یا اجاره لباس عروسی دنباله دار آن را بپوشید و با آن راه بروید و بچرخید تا ببینید با آن راحت هستید یا خیر. موقع رقص و هنگام شلوغی میتوانید دنباله لباس تان را جمع و جور کنید؟ تمام این نکات را در نظر بگیرید و لباس عروس دلخواه تان را انتخاب کنید.

لباس عروس 2018

لباس عروس 2018 آستین گیپور

لباس عروس پشت باز

لباس عروس پشت باز و دنباله دار

لباس عروس شیک

لباس عروس شیک و پوشیده

لباس عروس دنباله دار

لباس عروس دنباله دار اروپایی

لباس عروس پفی

لباس عروس پفی و آستین دار

لباس عروس

لباس عروس سال 97 لوکس

لباس عروس

مدل لباس عروس ترک دنباله دار

بازدید : 22,791 بار
مدل لباس عروس پرنسسی جدید + تصاویر
2.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی