رنگ کتی که آقایان برای مراسم های مختلف انتخاب میکنند باید مناسب آن مراسم باشد و اصولی انتخاب شده باشد.

انتخاب رنگ کت برای مراسم های مختلف

تیپ مناسب برای رفتن به مراسم های مختلف + تصاویر در ایرناک تیپ مناسب برای رفتن به مراسم های مختلف + تصاویر در ایرناک آقایان معمولا برای جشن ها و مراسم های مختلف رسمی پوشیدن کت و شلوار را به هر چیزی ترجیح میدهند, اما قطعا کتی که در مراسم عروسی میپوشید باید با کتی که در مصاحبه کاری میپوشید فرق داشته باشد. منظورمان از تفاوت کت مردانه در مراسم های مختلف رنگ کت است, در ادامه این مطلب از ایرناک به شما میگوییم در مراسم های مختلف باید کت چه رنگی بپوشید.

رنگ کت

راهنمای انتخاب رنگ کت مردانه

رنگ کت برای مراسم عروسی

شاید شما هم مانند اکثر آقایان ایرانی برای مراسم عروسی سراغ کت و شلوار های تیره مانند مشکی و آبی کاربنی میروید اما در فصل بهار و تابستان میتوانید روی رنگ های روشن تر تمرکز کنید.

رنگ های پاستیلی و رنگ سال 2018 را امتحان کنید, بنفش کمرنگ و پررنگ انتخاب مناسبی برای کت مردانه در مراسم عروسی است.

رنگ کت

رنگ کت مردانه برای عروسی

رنگ کت برای مصاحبه شغلی

مصاحبه کاری زمانی است که شما باید از همه نظر عالی باشید حتی سبک لباس پوشیدن , لباسی که شما در روز مصاحبه کاری میپوشید میتواند بسیار تاثیرگذار باشد. صد در صد باید کت و شلواری شایسته بپوشید اما چه رنگی؟

کت و شلوار شما باید به سبک رسمی باشد و رنگ های تیره ای مانند مشکی و طوسی داشته باشد تا استایلی شیک و رسمی به شما ببخشد.

رنگ کت

رنگ کت مردانه برای مصاحبه کاری

رنگ کت برای فارغ التحصیلی دانشگاه

روز فارغ التحصیلی برای همه یکی از مهمترین روزهای زندگی است پس باید به بهترین شکل ممکن ظاهر شوید, کتی که برای این مراسم انتخاب میکنید میتواند خاکستری و سرمه ای باشد, این کت ها را با پیراهن سفید میتوانید به خوبی ست کنید و تیپی مناسب این جشن مهم داشته باشید.

بازدید : 2,914 بار
تیپ مناسب برای رفتن به مراسم های مختلف + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی