دستمال گردن مردانه یک اکسسوری دوست داشتنی است که استایل آقایان را زیباتر میکند, انواع مدل های بستن دستمال گردن را در ایرناک مشاهده کنید.

انواع روش های بستن دستمال گردن مردانه

مدلهای شیک بستن دستمال گردن مردانه + تصاویر در ایرناک مدلهای شیک بستن دستمال گردن مردانه + تصاویر در ایرناک دستمال گردن یکی از اکسسوری های مردانه است که همیشه از سالهای قبل مد بوده و هست, دستمال گردن برای استایل های مختلف و موقعیت های گوناگون قابل استفاده است. دستمال گردن های مردانه در انواع زمستانی, تابستانی, رسمی و اسپرت وجود دارند که با توجه به سبک لباس پوشیدن تان انتخاب میکنید.

دستمال گردن مردانه

مدل های دستمال گردن مردانه

دستمال گردن های زمستانی معمولا ضخیم تر اند و برای حفاظت از سرما و زیباتر شدن استایل زمستانی آقایان در فصل های سرد سال از آن ها استفاده میشود که هم جنبه گرمایی دارند و هم جنبه زیبایی .

بستن دستمال گردن

روش های بستن دستمال گردن

دستمال گردن های رسمی برای تیپ های رسمی مانند کت و شلوار مناسب هستند که طرح های مختلفی دارند و مدل خاصی بسته میشوند. دستمال گردن های رسمی استایل رسمی آقایان را شیکتر و کامل تر میکنند.

دستمال گردن رسمی

بستن دستمال گردن رسمی

دستمال گردن های تابستانی یکی از بهترین اکسسوری ها در فصل گرم تابستان هستند که جنس آن ها از نخ و پنبه است, مدل های مختلفی برای بستن دستمال گردن های مردانه وجود دارد که در ادامه مشاهده میکنید.

دستمال گردن تابستانی

دستمال گردن تابستانی مردانه

دستمال گردن پسرانه

مدل بستن دستمال گردن پسرانه

دستمال گردن اسپرت

مدل دستمال گردن اسپرت مردانه

دستمال گردن

نحوه بستن دستمال گردن پسرانه

بازدید : 9,217 بار
مدلهای شیک بستن دستمال گردن مردانه + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی