لباس ساقدوش های داماد کت و شلوارهای خوش دوختی هستند که معمولا به رنگ های طوسی و سرمه ای اند، ساقدوش ها باید لباس هایشان با هم ست باشد یعنی دقیقا مثل هم .

مدل لباس ساقدوش داماد

ساقدوش های داماد معمولا پسرهای مجردی هستند که در مراسم عروسی همراه داماد و دوش به دوش او راه میروند، لباس ساقدوش های داماد کت و شلوارهای رسمی و شیکی هستند که بهتر است هم طرح و همرنگ باشند . بهترین رنگ ها برای کت و شلوار ساقدوش های داماد طوسی و سرمه ای هستند که استایل جذابی به آن ها میبخشند.مدل لباس ساقدوش داماد ایرانی + ست کت و شلوار در ایرناک مدل لباس ساقدوش داماد ایرانی + ست کت و شلوار در ایرناک

لباس ساقدوش داماد

ست لباس ساقدوش داماد

لباس ساقدوشی

مدل کت و شلوار ساقدوش داماد

اگر داماد از پاپیون استفاده میکند ساقدوش های او باید کراوات ببندند و برعکس، البته این موضوع سلیقه ای است و داماد و ساقدوش ها میتوانند همگی از پاپیون یا کراوات استفاده کنند.

کت شلوار سرمه ای

کت شلوار سرمه ای برای ساقدوش

ساقدوش های داماد اگر مانند داماد روی یقه کت شان گل داشته باشند زیباتر است، تصویر زیر نشان دهنده ساقدوش های داماد است که کراوات بسته اند در حالیکه داماد پاپیون دارد و همچنین همگی روی یقه کت شان گل دارند.

ست کردن لباس

نحوه ست کردن لباس ساقدوش ها

کت شلوار طوسی

کت شلوار طوسی ساقدوش های داماد

تیپ ساقدوش داماد

تیپ شیک ساقدوش های داماد

ساقدوش خوشتیپ

ساقدوش های خوشتیپ داماد

لباس ساقدوش

مدل لباس ساقدوش داماد 2018

بازدید : 8,865 بار
مدل لباس ساقدوش داماد ایرانی + ست کت و شلوار
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی