پیراهن های بارداری بلند در جنس های نخی و حریر بهترین گزینه برای خانم های باردار در فصل بهار و تابستان هستند.

مدل پیراهن بارداری بلند خنک

مدل لباس مجلسی بارداری حریر 2018 + تصاویر در ایرناک مدل لباس مجلسی بارداری حریر 2018 + تصاویر در ایرناک انتخاب لباس بارداری برای خانم های باردار کمی دشوار است زیرا باید لباسی انتخاب کنند که حسابی راحت باشد, به همین دلیل پیشنهاد ما در ایرناک برای فصل بهار و تابستان پیراهن های بلند نخی و حریر است که راحت و خنک هستند.

در دوران بارداری سراغ لباس های چسبان نروید, بهترین لباس خانگی برای شما پیراهن های بلند و گشاد هستند که طرح های فانتزی و گلدار دارند.

پیراهن بارداری بلند

پیراهن بارداری نخی و بلند

پیراهن های حاملگی باید به قدری آزاد باشند که برجستگی شکم تان زیاد مشخص نباشد, از رنگ های روشن مانند صورتی, قرمز, آبی و... برای انتخاب لباس بارداری استفاده کنید و طرح های شاد مانند گلدار بسیار برای شما ایده آل هستند.

در دوران بارداری بیخیال لباس های مد روز شوید و لباسی بپوشید که در آن راحت باشید, راحت بودن یک خانم باردار مهمترین چیزی است که هنگام لباس خریدن باید به آن توجه کنید.

پیراهن بارداری

پیراهن بارداری گلدار تابستانی

این پیراهن های حاملگی از 5 ماهگی تا 9 ماهگی قابل استفاده هستند و برای مهمانی هم مناسب اند. پیراهن هایی از جنس حریر, نخی و گیپور که به اندازه کافی زیبا و راحت هستند.

پیراهن حاملگی

پیراهن حاملگی برای مهمانی

پیراهن حاملگی

پیراهن حاملگی گل گلی و آستین دار

لباس بارداری

لباس بارداری بلند 2018

لباس بارداری

لباس بارداری حریر و خنک

لباس بارداری

لباس بارداری پلنگی مجلسی

پیراهن بارداری

پیراهن بارداری مجلسی گیپور

بازدید : 22,285 بار
مدل لباس مجلسی بارداری حریر 2018 + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی