در این بخش از دنیای مد ایرناک برای خوشتیپی دختر بچه ها و پسربچه ها پیشنهادهایی داریم که اگر خوش تان آمد میتوانید به کار ببرید.

ابده های جدید برای خوشتیپی کودکان در نوروز

حتما شما هم دوست دارید فرزندتان مانند مدلینگ ها خوشتیپ و جذاب باشد طوری که همه جا حسابی با تیپ و استایل اش جلب توجه کند، خوشتیپ شدن بچه ها کار سختی نیست فقط باید قوانین انتخاب لباس و اصول ست کردن آن ها را بدانید. در این بخش از دنیای مد ایرناک برای خوشتیپی دختر بچه ها و پسربچه ها پیشنهادهایی داریم که اگر خوش تان آمد میتوانید به کار ببرید.نکاتی مهم برای خوشتیپ تر شدن کودکان در نوروز + عکس در ایرناک نکاتی مهم برای خوشتیپ تر شدن کودکان در نوروز + عکس در ایرناک

خوشتیپی کودکان در سال 98

خوشتیپی کودکان در سال 98

ایده خوشتیپی دختربچه ها

پیشنهاد ما برای خوشتیپی دختربچه ها در عید نوروز امسال پوشیدن پیراهن گل گلی خوش رنگ است که با کفش های اسپرت و فانتزی ست میشود، برای زیباو با مزه تر شده دخترتان بهتر است جلوی موهای او را چتری بزنید و پشت موهایش را باز بگذارید.

پیراهن گل گلی همیشه یک انتخاب دوست داشتنی برای دختربچه ها است و هیچوقت از مد نمی افتد، بچه ها با پوشیدن پیراهن گلدار بسیار خوشتیپ و خواستنی میشوند.

پیراهن گل گلی دخترانه بچه گانه

پیراهن گل گلی دخترانه بچه گانه

ایده خوشتیپی پسربچه ها

برای اینکه پسربچه تان امسال نوروز تیپی متفاوت داشته باشد و شیکپوش باشد یک پیشنهاد برایتان داریم آن هم ست کردن لباس به رنگ قرمز و مشکی است، این ترکب رنگ فوق العاده است و استایل جذابی به فرزندتان میدهد.

پیراهن چهارخانه بهترین انتخاب برای پسربچه ها است اما در صورتی که زیر آن یک تیشرت تک رنگ بپوشند، تیشرت مشکی با پیراهن چهارخانه قرمز مشکی بینهایت زیبا میشود. برای تکمیل این ترکیب جذاب باید شلوار مشکی انتخاب کنید، برای این استایل هم کفش اسپرت مناسب است و هم کتانی انتخاب با خودتان است.

تیپ عید پسربچه های خوشتیپ

تیپ عید پسربچه های خوشتیپ

بازدید : 758 بار
نکاتی مهم برای خوشتیپ تر شدن کودکان در نوروز + عکس
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی