مانتوهای کتی مانتوهای کوتاهی هستند که بیشتر طرح های مجلسی دارند و با شلوار گشاد یا راسته ست میشوند, مدل های شیک مانتو کتی را در ایرناک ببینید.

مدل مانتو کتی اسپرت و مجلسی شیک

مانتو کتی | مدل کوتاه گلدوزی شده مجلسی + تصاویر-ایرناک مانتو کتی | مدل کوتاه گلدوزی شده مجلسی + تصاویر-ایرناک مانتوهای کتی جزو مانتوهای پرطرفدار بین خانم های جوان است که امروزه طرح های گدوزی شده و مجلسی آن ها بین خانم ها محبوب تر هستند. مانتو های کتی کوتاه هستند و حالت رسمی تری نسبت به دیگر مانتوها دارند, اگر شما هم جرو خانم هایی هستید که مانتوهای کوتاه و کتی میپسندید در ادامه شیکترین مدل مانتوهای کتی دخترانه و زنانه را مشاهده کنید.

مانتو کتی | مدل کوتاه گلدوزی شده مجلسی + تصاویر-ایرناک مانتو کتی | مدل کوتاه گلدوزی شده مجلسی + تصاویر-ایرناک مانتوهای کوتاه و کتی با شلوار های گشاد و راسته بهتر ست میشوند, این مدل مانتوها برای مناسبت های مختلف قابل پوشیدن هستند.

مدل مانتو کتی

مدل مانتو کتی گلدوزی شده

مانتو کتی | مدل کوتاه گلدوزی شده مجلسی + تصاویر-ایرناک مانتو کتی | مدل کوتاه گلدوزی شده مجلسی + تصاویر-ایرناک در انتخاب رنگ مانتو کتی دقت کنید اگر چاق هستید رنگ های تیره تر را انتخاب کنید و اما اگر لاغر هستید رنگ های شاد مناسب شما هستند. مدل مانتوهایی که در این مطلب مشاهده میکنید در انواع مجلسی, کار شده, ساده و اسپرت هستند که در سال 97 مد هستند و خانم های خوش سلیقه آن ها را میپسندند.

مانتو کتی مجلسی

مانتو کتی مجلسی و کار شده

مدل مانتو 97

مدل مانتو 97 کتی و آستین کلوش

مانتو کتی 2018

مانتو کتی 2018 مشکی رنگ

مانتو کتی جلو باز

مانتو کتی جلو باز شیک و جدید

مانتو کوتاه

مدل مانتو کوتاه گلدوزی شده

مدل مانتو کتی

مدل مانتو کتی مجلسی مشکی رنگ

(1 رای)
بازدید : 110 بار
مانتو کتی | مدل کوتاه گلدوزی شده مجلسی + تصاویر - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی