مدل مانتوهای گشاد و جلوباز بهاره مخصوص اردیبهشت و خرداد سال 97 در انواع مجلسی و اسپرت در دنیای مد ایرناک گرداوری شده است.

مدل مانتو بهار سال 97

مدل مانتو بهاره سال 97 در ایرناک مدل مانتو بهاره سال 97 در ایرناک مانتوهای بهاری و تابستانی معمولا به خاطر گرمای هوا جنس های خنک مانند نخی و حریر دارند, مانتوهای بهار سال 97 در انواع کوتاه و بلند وجود دارند که انتخاب آن ها بستگی به سلیقه و فرم اندام شما دارد .

مدل مانتو بیشترین تاثیر را در استایل خانم ها دارد و باید در انتخاب آن حسابی سلیقه به خرج دهید, مدل مانتوهایی که در این مطلب مشاهده میکنید برگرفته از ترندهای سال و مخصوص اردیبهشت و خرداد سال 97 هستند.

مدل مانتو 97

مدل مانتو مجلسی سال 97

ترندهای سال 97 برای مانتو را میتوان مانتوهای بلند, آستین کلوش و آستین پفی, مانتو مروارید دوزی شده, مانتو جلوباز دو تکه, مانتو گیپور کار شده, مانتوهای جلو کوتاه و پشت بلند نام برد.

مدل مانتو و استایل های مد روز ایرانی را در ادامه مشاهده کنید تا بتوانید با ایده گرفتن از آن ها استایلی بهاری و به روز برای خود بسازید. با مشاهده این تصاویر میتوانید روش های ست کردن مانتو با شال و شلوار را بیاموزید.

مدل مانتو کوتاه

مدل مانتو کوتاه تابستانی

مدل مانتو حریر

مدل مانتو حریر و بلند بهاری

مدل مانتو 2018

مدل مانتو زنانه 2018

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی بلند 97

مدل مانتو گیپور

مدل مانتو گیپور کار شده مجلسی

مدل مانتو شیک

مدل مانتو شیک قرمز رنگ

مدل مانتو حریر

مدل مانتو حریر مروارید دوزی شده

مدل مانتو دانشجویی

مدل مانتو دانشجویی اسپرت بلند

مدل مانتو

مدل مانتو اسپرت دخترانه

بازدید : 21,823 بار
مدل مانتو بهاره سال 97
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی