ست کردن شلوار جین هم قوانین خاص خودش را دارد که در این بخش از ایرناک به شما میگوییم با شلوار جین چه کفشی مناسب است و ست میشود.

با شلوار راسته جین زنانه و مردانه چه کفشی بپوشیم؟

برای ست کردن کفش و شلوار باید به جنس، رنگ و سبک شلوار توجه کنید مثلا همانطور که میدانید به هیچ وجه نمیشود شلوار پارچه ای و رسمی را با کتانی ست کرد، ست کردن شلوار جین هم قوانین خاص خودش را دارد که در این بخش از ایرناک به شما میگوییم با شلوار جین چه کفشی مناسب است و ست میشود.با شلوار جین زنانه و مردانه چه کفشی بپوشیم؟ + عکس در ایرناک با شلوار جین زنانه و مردانه چه کفشی بپوشیم؟ + عکس در ایرناک

ترفندهای ست کفش با شلوار

ترفندهای ست کفش با شلوار

1- رنگ شلوار جین مهمترین چیز است، بد نیست که بدانید هر چه شلوار جین تان رنگ تیره و پررنگ تری داشته باشد شیک تر است.

2- از آنجایی که شلوار های جین جنس های ضخیم و سنگینی دارند بهتر است با کفش هایی که وزن های سنگین تری دارند مانند کفش های چرم ست شوند.

3- کفش های ورزشی، کتانی و کفش های راحتی را میتوانید با شلوار جین همراه کنید زیرا آن ها به نوعی مکمل شلوار جین به حساب می آیند و در نهایت استایل ایده آلی به شما میبخشند.

کتانی ست با شلوار جین

کتانی ست با شلوار جین

4- اگر دوست دارید شلوار جین تان روی چکمه تان قرار بگیرد و نمیخواهید شلوارتان را داخل چکمه بگذارید بهتر است از شلوار جین دمپا گشاد استفاده کنید و آن را به راحتی روی چکمه تان بکشید.

5- در انتخاب رنگ کفش هیچ محدودیتی برایتان وجود ندارد و میتوانید هر رنگ کفشی را با شلوار جین ست کنید فقط باید رنگ کفش تان را با لباس بالاتنه تان ست و هماهنگ کنید.

ست شلوار لی روشن و کفش

ست شلوار لی روشن و کفش

6- شلوار جین های زغالی یا آبی نفتی را باید با کفش هایی به سبک مری جین ست کنید.

بازدید : 1,297 بار
با شلوار جین زنانه و مردانه چه کفشی بپوشیم؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...