دختری جوان طی مراسم جشن عروسی اش با اتفاقی مواجه شد که اسباب خجالت او را مقابل میهمانان فراهم کرد.

اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک در کشور مراکش سنتی قدیمی مربوط به مراسم عروسی وجود دارد که هنوز خیلی از زوج های امروزی نیز به آن پایبند هستند.

اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک طبق این رسم مغربی ساقدوش های عروس او را روی یک تخت روان که اصطلاحا به آن العماریة می‌گویند نشاندند، و مقابل میهمانان گرداندند.

اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک در یک جشن عروسی که اخیرا در مراکش برگزار شد، بنا بر همین سنت دو مرد در جمع حضار برای این کار پیشقدم شدند.

اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک لحظاتی پس از اینکه عروس را روی تخت روان نشاندند و شروع به حرکات موزون کردند، ناگهان تعادل خود را از دست دادند و به یکباره عروس بدشانس را به زمین انداختند.

اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک عروس بسیار از این اتفاق شرمسار شد و سعی کرد با خجالت فراوان سریع از روی زمین بلند شود.

اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک

اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک اتفاقی عروس جوان را خجالت زده کرد! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 151 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی