میراندا کر یکی از زیباترین مانکن های ویکتوریا سکرت است که با مدل لباس ها و استایل های شیک اش همیشه در مرکز توجه قرار دارد.

مدل لباس و تیپ های جدید میراندا کر + تصاویر

تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک میراندا کر مدل استرالیایی زیبا و از معروف ترین مانکن های ویکتوریا سکرت است که با برندهای سواروسکی, مانگو و لیوایز همکاری داشته است. میراندا کر 35 سال دارد و با قد 175 سانتی یک مدلینگ کاملا قد بلند است, او حرفه مدلینگ را از 13 سالگی آغاز کرده است.

تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک این مدلینگ جوان به ساده پوشی معروف است و استایلی به سبک مینیمال دارد اما همیشه شیکپوش است و تیپ خسته کننده ای ندارد.

میراندا کر

ست لباس حریر تابستانی میراندا کر

تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک میراندا خوشتیپ است و این خوشتیپی را مدیون ساده پوشی است, ست شومیز و شلوار جین با یک بارانی سرمه ای استایلی کاملا شیک به او بخشیده است. عینک آفتابی اکسسوری جذابی است که میراندا کر همیشه از آن استفاده میکند.

میراندا کر

ست لباس جین بهاری میراندا کر

میراندا کر

مدل لباس های میراندا کر 2018

تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک یک بلوز موهر سفید با شلوار مشکی خال خالی تیپ جذابی است که که میراندا با کفش قرمز ست کرده است و از اکسسوری هایی مانند عینک, انگشتر و ساعت برای تکمیل استایل اش استفاده کرده است.

میراندا کر

استایل های شیک میراندا کر

میراندا کر

لباس پوشیدن به سبک میراندا کر

تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک پیراهن ماکسی ساده مشکی که کمربند باریک دارد با صندل تخت همرنگ اش میتواند یکی از بهترین تیپ های میراندا کر در روزهای بهاری و تابستانی باشد.

میراندا کر

پیراهن ماکسی مشکی میراندا کر

تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک تیپ و استایل های جدید میراندا کر + تصاویر-ایرناک پوشیدن شومیز ساده تک رنگ با شلوار جین را از میراندا یاد بگیرید, این ست ساده فوق العاده شیک است. به جرئت میتوان گفت این مدلینگ معروف به زیبایی در عین سادگی اعتقاد دارد.

میراندا کر

ست شومیز و شلوار میراندا کر

میراندا کر

میراندا کر با پالتو پاییزی

(0 رای)
بازدید : 373 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی