استایل خیابانی street style سبکی از لباس پوشیدن است که که در دنیای فشن جایگاه ویژه ای دارد, با استایل خیابانی در ادامه بیشتر آشنا شوید.

استایل خیابانی چیست؟

اگر جزو افراد اهل مد و فشن باشید حتما استریت استایل یا استایل خیابانی به گوشتان خورده است اما شاید معنی آن را ندانید, اگر میخواهید بدانید استایل خیابانی یا مد خیابانی چیست و به چه تیپ هایی استایل خیابانی میگویند این مطلب را از دست ندهید.استریت استایل | استایل خیابانی دخترانه + عکس در ایرناک استریت استایل | استایل خیابانی دخترانه + عکس در ایرناک

امروزه استایل خیابانی جایگاه ویژه ای در دنیای مد دارد و افراد با مدل لباس های متفاوت بر اساس سلیقه شخصی استایل خاصی برای خود میسازند.

استایل خیابانی

استایل خیابانی چگونه است؟

استایل خیابانی را میتوان یک نوع خاص از استایل نامید که از فرهنگ فشن بریتانیا سرچشمه گرفته است. استایل خیابانی به تنهایی یک سبک وسیع است که با فشن رایج و معمول شباهت و تفاوت هایی دارد. فشن خیابانی معمولا بر پایه فردگرایی شکل می گیرد و چندان به ترندهای رایج هر دوره وابسته نیست.

خیلی از افراد استایل خود را با الهام گرفتن از استریت استایل ها میسازند و بهتر است بدانید استایل خیابانی ثابت نمیماند و به سرعت در حال تغییر است. اولین بار استایل خیابانی در لندن دیده شد و امروزه مهمترین نقاط جهان که به استایل خیابانی میپردازند را میتوان میلان, ژاپن, لندن, پاریس و نیویورک را نام برد.

نمونه هایی استایل های خیابانی در کشورهای مختلف را در ادامه مشاهده کنید:

استایل خیابانی

استایل خیابانی جی جی حدید

استایل خیابانی تابستانه

استایل خیابانی تابستانه شیک

استایل خیابانی 2018

مدل استایل خیابانی 2018

استایل خیابانی زنانه

استایل خیابانی زنانه جدید

استایل خیابانی

استایل خیابانی دخترانه

بازدید : 7,193 بار
استریت استایل | استایل خیابانی دخترانه + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی