لباس هایی با رنگ های روشن و طرح های گل گلی استایلی شاد و مناسب فصل بهار به شما میبخشند اما لباس های تیره مانند مشکی، سرمه ای و خاکستری اصلا خوب نیستند.

انتخاب بهترین لباس بهاره با این فوت و فن ها

فصل بهار از راه رسید و باید پالتوها و لباس های ضخیم را جمع کنید و لباس های نازک و بهاری را جایگزین آنها کنید، لباس های فصل بهار باید رنگ های شاد و روشن داشته باشند. لباس هایی با رنگ های روشن و طرح های گل گلی استایلی شاد و مناسب فصل بهار به شما میبخشند برای مثال لباس هایی با رنگ های زرد، سبز، صورتی، مرجانی و ... برای بهار فوق العاده اند اما لباس های تیره مانند مشکی، سرمه ای و خاکستری اصلا خوب نیستند.انتخاب بهترین لباس بهاره با این فوت و فن ها در ایرناک انتخاب بهترین لباس بهاره با این فوت و فن ها در ایرناک

تیپ بهاری 98 دخترانه

تیپ بهاری 98 دخترانه

مدل لباس بهاری 2019

مدل لباس بهاری 2019

برای ایجاد تعادل بین رنگ لباس هایتان بد نیست از رنگ های خنثی هم استفاده کنید، رنگ های خنثی به شما در ست کردن رنگ لباس ها کمک میکنند زیرا با هر رنگی که فکرش را بکنید ست میشوند. رنگ های خنثی مانند طوسی، خاکستری، سفید و ...

اگر به استایل کلاسیک علاقه دارید میتوانید یک لباس سفید را با پلیور بپوشید و از اکسسوری های خاص هم استفاده کنید، رنگ سفید در لباس استایل تان را کلاسیک میکند و پیشنهاد میشود در فصل بهار از این رنگ زیاد استفاده کنید.

تیپ بهاره دخترانه اسپرت

تیپ بهاره دخترانه اسپرت

یکی از بهترین ایده های لباس پوشیدن در این فصل این است که چند لایه لباس بپوشید زیرا آب و هوای فصل بهار دچار تغییرات ناگهانی میشود و شما باید آماده هرگونه تغییر آب و هوایی باشید. چند لایه بپوشید که اگر هوا سرد و بارانی شد سردتان نشود و اگر گرم تان شد خیلی راحت از لباس هایتان کم کنید.

بهترین جنس لباس برای فصل بهار کتان، شیفون، لنین و... هستند. طرح لباس هایتان را با فصل بهار هماهنگ کنید یعنی در فصل رویش گل ها لباس های گلدار بپوشید و استایل فانتزی و جوان پسندی داشته باشید.

لباس بهاری زنانه گلدار

لباس بهاری زنانه گلدار

در این فصل زیبا لباس های تنگ و چسبان را کنار بگذارید و کمی لباس های آزاد بپوشید، لباس های نازک و گشاد که حسابی احساس راحتی کنید. دامن های گلدار و شلوار های گشاد باعث میشوند احساس خنکی کنید.

در فصل بهار باید بارانی و چتر همیشه دم دست تان باشد زیرا اعتباری به آب و هوای فصل بهار نیست و هرلحظه امکان دارد هوای آفتابی به هوای بارانی تغییر کند.

لباس بهاره زنانه خوش رنگ و زیبا

لباس بهاره زنانه خوش رنگ و زیبا

بازدید : 1,341 بار
انتخاب بهترین لباس بهاره با این فوت و فن ها
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی