خانم های کمر باریک که اندام ساعت شنی دارند باید در انتخاب لباس نکاتی را رعایت کنند که در ادامه با این نکات آشنا میشوید.

لباس مناسب اندام ساعت شنی

اندام ساعت شنی فقط مخصوص خانم ها است و در بین آقایان اصلا دیده نمیشود، این فرم اندام به این صورت است که قسمت بالاتنه و پایین تنه وزن بیشتری دارد و دور کمر سایز بسیار کمی دارد به این دسته از افراد کمر باریک هم گفته میشود. اگر شما هم اندام تان ساعت شنی است بهتر است در این بخش از دنیای مد ایرناک با اصول لباس پوشیدن ساعت شنی ها آشنا شوید.مدل لباس مجلسی و مانتو مناسب اندام ساعت شنی + تصاویر در ایرناک مدل لباس مجلسی و مانتو مناسب اندام ساعت شنی + تصاویر در ایرناک

اندام ساعت شنی چگونه است؟

اندام ساعت شنی چگونه است؟

اندام ساعت شنی بهترین فرم اندام بین خانم ها است پس در انتخاب لباس دست تان باز است اما در ادامه با لباس هایی که برای شما بسیار مناسب هستند آشنا میشوید و میتوانید یک خانم خوش استایل باشید.

گل گلی نپوشید

از آن جایی که شما اندام خوبی دارید بهتر است لباس های ساده بپوشید زیرا لباس های گل گلی و طرح دار زیبایی اندام شما را مخفی میکنند، لباس هایی با طرح های ساده اندام شما را دوبرابر بهتر از انچه هست نشان میدهند.

لباس مناسب اندام ساعت شنی

لباس مناسب اندام ساعت شنی

لباس های مدل ماهی

لباس های مدل ماهی مخصوص اندام ساعت شنی هستند این مدل لباس ها برای فرم اندام شما دوخته شده اند و حسابی در استایل شما تاثیرگذارند. لباس مجلسی را حتما از بین لباس های مدل ماهی انتخاب کنید تا خوش استایل شوید.

سایز لباس

در انتخاب سایز لباس دقت کنید شما باید لباسی انتخاب کنید که دقیقا اندازه تان باشد یعنی به هیچ وجه سمت لباس های گشاد نروید، لباس هایی که کمربند دارند برای شما بسیار مناسب اند زیرا باید به دور کمر تاکید داشته باشید.

لباس مجلسی برای اندام ساعت شنی ها

لباس مجلسی برای اندام ساعت شنی ها

شلوار جین فاق بلند

برای انتخاب شلوار مناسب بهترین گزینه برای شما شلوارجین های فاق بلند هستند، خانم هایی که اندام ساعت شنی دارند به راحتی میتوانند شلوار جین فاق بلند بپوشند و بلوز شان را هم داخل شلوارشان قرار دهند.

بهترین لباس برای اندام ساعت شنی

بهترین لباس برای اندام ساعت شنی

لباس های مناسب برای اندام ساعت شنی

  • دامن های تنگ
  • تونیک های کوتاه
  • لباس های سرهمی
  • لباس کمربند دار
بازدید : 6,665 بار
مدل لباس مجلسی و مانتو مناسب "اندام ساعت شنی" + تصاویر
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی