اگر اندام مستطیلی یا خط کش دارید یعنی دور کمر و باسن و سینه تان یکی است میتوانید با انتخاب لباس مناسب خوش اندام تر به نظر برسید.

بهترین مدل لباس ها برای فرم اندام مستطیلی

مناسب ترین لباس برای فرم بدن مستطیلی + تصاویر در ایرناک مناسب ترین لباس برای فرم بدن مستطیلی + تصاویر در ایرناک بدن ها و اندام همه افراد با یکدیگر تفاوت هایی دارند و به همین علت به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند . بنابراین بهتر است از تناسب و فرم بدن خود آگاه شوید، و از مد برای برجسته کردن خصوصیات ممتاز اندام خود و پنهان کردن اشکالات اندام خود استفاده کنید.یکی از اندام هایی که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم اندام مستطیلی شکل است که گاهی به آن شکل موزی هم گفته می شود. در این بخش از دنیای مد ایرناک بهترین لباس ها برای اندام مستطیلی را برای شما آورده ایم که با آن می توانید به یک فرد خوش لباس تبدیل شوید.

انواع اندام ها

برای اینکه خوش تیپ و خوش لباس به نظر برسید باید ویژگی های اندامی خود را بشناسید و بر همین اساس متناسب با مدل بدن خود بهترین انتخاب لباس را داشته باشید .

آشنایی با انواع فرم بدن زنانه

آشنایی با انواع فرم بدن زنانه

دور سینه، کمر و باسن خود را اندازه بگیرید. بسته به اندازه هر قسمت از بدن، می توانید مشخص کنید که شکل بدن شما از کدام نوع است و از این طریق لباس هایی را پیدا کنید که مناسب اندام شماست.

بدن با فرم سیبی شکل

در کل این نوع اندام با عنوان "سر سنگین" نیز توصیف می شود ، دور سینه این افراد 7/5 یا چند سانتی متر بیشتر از دور باسن آنها می باشد این افراد اندام لاغر به ویژه بازوها، اما شانه هایی پهن دارند و وزن اصلی بدن آن ها در اطراف قسمت میانی و قفسه سینه متمرکز شده است.

لباس مناسب برای اندام سیب شکل

لباس مناسب برای اندام سیب شکل

بدن با فرم گلابی

در مقابل نوع سیب فرم گلابی قرار دارد. در این نوع بدن پایین تنه سنگین ( یا مثلثی) است و این افراد باسن بزرگتری نسبت به سینه خود دارند.

بدن با فرم مستطیلی

در این افراد دور کمر با دور باسن و دور سینه یکی است. بدن مثل فرم سیب و گلابی دارای انحنا نیست. این افراد ، دارای کمری راست و شانه هایی صاف هستند.

لباس مناسب اندام مستطیلی یا خط کش

لباس مناسب اندام مستطیلی یا خط کش

بدن با فرم ساعت شنی

اندازه دور باسن و سینه این افراد معمولا برابر است و دور کمر باریک می باشد.

ویژگی بدن های مستطیلی شکل

  • در این فرم بدن کمراز بقیه قسمت های بدن باریک تر نیست.
  • شانه و لگن این افراد تقریباً یک اندازه است.
  • فرم بدن این افراد برجستگی های کمی دارد (این افراد اغلب سینه متوسط یا کوچک و شکم تخت دارند).
  • این افراد احتمالاً دست و پای لاغری دارند.

لباس مناسب برای فرم بدن خط کش و مستطیلی

زنان اندام ها و سایزهای متفاوتی دارند که یکی از آنها اندام مستطیلی شکل است و به همین دلیل این سوال در ذهن شان ایجاد می شود که چگونه لباس هایی را پیدا می کنید که اندام شان را بی نقص نشان دهد و اندام آنان در آنها بیشتر جلوه کند؟

لباس مجلسی برای زنان با فرم بدن مستطیلی

لباس مجلسی برای زنان با فرم بدن مستطیلی

در اندام مستطیلی شکل بدن انحنای کمی دارد و دارای برجستگی نمی باشد به همین خاطر به این نوع اندام ، اندام پسرانه می گویند.جالب است بدانید بسیاری از هالیوودی های شیک پوش دارای فرم بدنی مستطیلی شکل هستند اما می دانند که چه بپوشند که انحنای بدنشان را نشان دهد و خوش پوش شوند. اگر اندام مستطیلی شکل دارید در ادامه شما را با نکاتی آشنا می کنیم که بتوانید بهترین لباس ها را انتخاب کنید ، لباس هایی که در آن هیکل باریک شما بهتر دیده شود.

اگر دارای بدن مستطیلی شکل هستید لباس هایی بپوشید که از قسمت کمر تنگ و چسبان باشد تا کمرتان را باریک نشان دهد و یا از کمر بند برای این کار استفاده کنید .اگر می خواهید هیکل تان حالت دار، حجیم و زنانه تر به نظر برسد لباس های یقه والان دار یا با تزیئنات زیاد در قسمت سینه بپوشید تا این ناحیه از بدن را بزرگ تر نشان دهد .

اگر بدن شما از این نوع فرم بدن است، لباس مردانه مانند شلوار جین گشاد و پر جیب نپوشید و به جای آن شلوارهای جین چسبان بپوشید زیرا لباس های مردانه ظاهر شما را پسرانه نشان می دهد.

مدل شلوار جین برای فرم بدن خط کش

مدل شلوار جین برای فرم بدن خط کش

برای زیباتر نشان دادن پاها دامن کوتاه و پرچین با جوراب های روشن بپوشید.

اگر دارای بدن مستطیلی شکل هستید می توانید برای تعادل در خصوصیات زاویه داراندامتان از گن فرم دهنده مانند سوتیئن های فرم دهنده سینه استفاده کنید.

اگر اندام مستطیلی شکل دارید ، شومیز گلدار و گشاد بپوشید زیرا به اندازه ای چشم رو منحرف میکنند که مدل اندام به نظر نمی آید.

شومیز گلدار مناسب اندام مستطیل شکل

شومیز گلدار مناسب اندام مستطیل شکل

دامن های راسته نپوشید ، دامن های چین دار به خاطر ظاهر پف داری که توی لباس به وجود میاورند ، برای بزرگتر نشان دادن پایین تنه بسیار مناسب هستند.

اگر اهل پوشیدن پیراهن هستید سعی کنید تک رنگ و با رنگبندی ملایم باشد ترجیحا کوتاه و یقه باز باشدو حتما کمربند داشته باشد تا انحنای کمر را جبران کند.

بازدید : 4,806 بار
مناسب ترین لباس برای فرم بدن مستطیلی + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی