تل سرهای نمدی امروزه بین دختران بسیار طرفدار دارند و از مدل های متنوع آن ها استفاده میکنند، ساخت تل سرهای نمدی به قدری راحت است که خودتان به سادگی میتوانید برای دخترتان در خانه درست کنید.

شیک ترین مدلهای تل سر فانتزی دخترانه

تل سر یکی از زیورآلات موی دخترخانم ها است که مدل های فانتزی و مجلسی دارند، از نوزادان تا دخترخانم های جوان از تل سر استفاده میکنند و به موهایشان زیبایی بیشتری میبخشند. تل سرهای دخترانه نمدی، پارچه ای، مرواریدی، میکی موسی، تاج دار و... هستند که با توجه به سن و سلیقه شان انتخاب میکنند.مدلهای کودکانه تل سر دخترانه + عکس در ایرناک مدلهای کودکانه تل سر دخترانه + عکس در ایرناک

تل سرهای دخترانه مدل های مختلفی دارند که نمدی، مرواریدی، میکی موسی، تاج دار و ... هستند. زیباترین مدل تل سرهای فانتزی دخترانه اینجاست.

تل سر نمدی بچه گانه

تل سر نمدی بچه گانه

مدل تل سر دخترانه 2018

مدل تل سر دخترانه 2018

تل سرهای تاج دار دخترانه برای استفاده در مجالس عقد و عروسی مناسب اند و با لباس مجلسی ترکیب بینظیری را میسازند پس در مجالس از این تل سرهای شیک برای دختر کوچکتان تهیه کنید.

تل سر تاج دار دخترانه

تل سر تاج دار دخترانه

تل سرهای میکی موسی برای دختربچه های کوچک بهترین گزینه هستند و بچه ها با استفاده از تل های میکی موسی بسیار بامزه میشوند. همه بچه ها تل های میکی موسی را دوست دارند و باید یکی از این مدل تل ها را داشته باشند.

تل سر نوزاد

تل سر میکی موسی فانتزی

تل سر بچه گانه خوشگل

تل سر بچه گانه خوشگل

تل سر نمدی کودکانه

تل سر نمدی کودکانه

مدل تل سر نوزادی پاپیونی

مدل تل سر نوزادی پاپیونی

تل سر مجلسی میکی موسی

تل سر مجلسی میکی موسی

تل سر مرواریدی مجلسی

تل سر مرواریدی مجلسی

بازدید : 5,356 بار
مدلهای کودکانه "تل سر دخترانه" + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...