پوریا پورسرخ جزو بازیگرانی است که در انتخاب لباس حرفه ای عمل میکند و این باعث میشود همیشه خوشتیپ و خوش استایل باشد، با سبک لباس پوشیدن او بیشتر آشنا شوید.

پوریا پورسرخ بازیگر خوشتیپ و خوش استایل

پوریا پورسرخ بازیگر 41 ساله سینما و تلویزیون کشورمان است که در سال 1385 با سریال وفا شناخته شد، او همواره جزو بازیگران خوش استایل است که با سبک لباس پوشیدن اش توجه همه را به خود جلب میکند، فیزیک بدنی یا بهتر است بگوییم اندام ورزشکاری او در خوشتیپ بودن اش تاثیر زیادی دارد.راز خوشتیپی و استایل پوریا پورسرخ + تصاویر در ایرناک راز خوشتیپی و استایل پوریا پورسرخ + تصاویر در ایرناک

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ بازیگر جذاب کشورمان

او جزو بازیگرانی است که به ورزش و فیزیک بدنی اش بسیار اهمیت میدهد به همین دلیل ورزش بدنسازی انجام میدهد و تناسب اندام اش را حفظ میکند. اگر اینستاگرام او را دنبال کنید میبینید که او گاهی عکس باشگاه خود را با طرفداران به اشتراک میگذارد.

مدل مو پوریا پورسرخ

تیپ اسپرت پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در انتخاب مدل مو برای خود بسیار موفق بوده و بهترین مدل موی مردانه را دارد، او معمولا ته ریش دارد و هیچوقت با ریش بلند دیده نشده زیرا میداند که چهره اش با ته ریش بهتر میشود.

استایل بازیگران ایرانی

استایل رسمی پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ به هر سبکی لباس بپوشد خوشتیپ است حالا چه اسپرت و چه رسمی، یعنی او هم با کت و شلوار تیپ جذابی دارد و هم با تیشرت های اسپرت. البته پوریا پورسرخ بیشتر سمت تیپ های اسپرت میرود و کم پیش می آید کت و شلوار رسمی بپوشد.

لباس پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ با کت و شلوار

پوریا پورسرخ

خوشتیپی به سبک پوریا پورسرخ

بازدید : 6,379 بار
راز خوشتیپی و استایل پوریا پورسرخ + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی