5 ست لباس اسپرت دخترانه با پلیور صورتی مخصوص پاییز و زمستان را به شما پیشنهاد میکنیم که واقعا شیک و مد روز هستند.

5 ست زمستانی دخترانه با پلیور صورتی

صورتی یکی از پرطرفدارترین رنگ ها بین دختران است و نشانگر عشق و عاطفه است. صورتی یک رنگ ملایم است که با روحیات لطیف دخترخانم ها جور است به همین دلیل برای انتخاب لباس دخترانه، صورتی یکی از بهترین رنگ ها است.ست لباس دخترانه با پلیور صورتی + تصاویر در ایرناک ست لباس دخترانه با پلیور صورتی + تصاویر در ایرناک

در این بخش از دنیای مد ایرناک 5 ایده برای ست کردن پلیور صورتی دخترانه داریم که برای فصل پاییز و زمستان به دردتان میخورند.

پلیور صورتی با شلوار جین و کتانی

ساده ترین و رایج ترین روش ست کردن پلیور صورتی برای فصل زمستان همین ترکیب است که تیپی ساده و در عین حال مدرن به شما میبخشد، شلوار جین رنگ روشن با کتانی سفید و پلیور صورتی به خوبی ست میشوند.

ست زمستانی دخترانه شیک و جدید

ست زمستانی دخترانه شیک و جدید

پلیور صورتی با کت جین و کلاه اسپرت

پلیور صورتی جزو لباس هایی است که با کت جین و شلوار جین به خوبی ست میشود به این صورت که رنگ کت جین روشن تر از رنگ شلوار جین باشد، برای جذاب تر شدن استایل تان میتوانید یک کلاه صورتی رنگ اسپرت هم به تیپ تان اضافه کنید.

ایده های ست کردن پلیور صورتی

ایده های ست کردن پلیور صورتی

پلیور صورتی با شلوار جین و نیم بوت مجلسی

پلیور صورتی وقتی با شلوار جین ترکیب شود هم میتوان آن ها را با کفش اسپرت ست کرد و هم با کفش مجلسی، تصویر زیر پلیور صورتی و شلوار جین پاچه ریش ریش را نشان میدهد که با نیم بوت پاشنه دار و مجلسی ست شده اند.

ست لباس دخترانه با پلیور صورتی

ست لباس دخترانه با پلیور صورتی

پلیور صورتی با شلوار سفید و نیم بوت اسپرت

رنگ صورتی و سفید بسیار با هم همخوانی دارند و اگر با هم ترکیب شوند استایل جذابی به شما میدهند، پلیور صورتی با شلوار سفید میتوانند گزینه خوبی برای ست شدن با کیف و نیم بوت قهوه ای باشند.

پلیور صورتی با چه شلواری ست میشود؟

پلیور صورتی با چه شلواری ست میشود؟

پلیور صورتی با شلوار راسته و کیف و کفش قرمز

اگر دنبال ست خاص تری با پلیور صورتی هستید این ترکیب مناسبی برای شما است، ست پلیور صورتی با شلوار جین راسته و کیف و کفش قرمز استایلی فوق العاده جذاب و زمستانی به شما خواهد بخشید.

ست لباس دخترانه برای زمستان

ست لباس دخترانه برای زمستان

بازدید : 4,487 بار
ست لباس دخترانه با پلیور صورتی + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی