شلوار اسلش جزو پرطرفدارترین شلوارهای راحتی زنانه است که مدل های خط دار، دمپا کش، ورزشی و... دارند و برای موقعیت های مختلف قابل پوشیدن هستند.

مدل های جدید شلوار اسلش زنانه

شلوار اسلش چیست؟

شلوار اسلش را میتوان یک شلوار چند کاره دانست که میتوان در موقعیت های مختلف از آن استفاده کرد، از شلوار اسلش به عنوان شلوار خانگی, بیرونی و ورزشی میتوان استفاده کرد. مشتری اصلی شلوارهای اسلش جوانان هستند که ابتدا مورد علاقه آقایان و پسرهای جوان بودند اما امروزه خانم ها و دختران جوان نیز به پوشیدن آن ها روی آورده اند. شلوارهای اسلش برای تیپ های اسپرت مناسب اند و معمولا خانم ها آن را با کتانی ست میکنند.عکس شلوار اسلش دخترانه + مدلهای جدید و شیک در ایرناک عکس شلوار اسلش دخترانه + مدلهای جدید و شیک در ایرناک

شلوار اسلش طوسی

شلوار اسلش طوسی رنگ شیک

شلوار اسلش دمپا کش جزو پرطرفدارترین نوع شلوار اسلش هستند که با کتانی قابل ست کردن هستند. نکته ای که درباره شلوارهای دمپا کش وجود دارد این است که باید حداقل 5 سانتی متر بلندتر از شلوار اسلش های معمولی باشد زیرا وقتی مینشینید دمپای شلوار بالا می آید و مجبور میشوید مدام با دست تان دمپای شلوار را به جای خود برگردانید. شلوارهای اسلش زنانه رنگ های مختلفی دارند اما پرطرفدار ترین آنها طوسی رنگ هستند که دمپا کش و خط دار نیز هستند، کمر شلوارهای اسلش بند دار است و میتوانید آن را تنگ یا گشاد کنید.

شلوار اسلش زنانه

شلوار اسلش زنانه جدید

شلوار اسپرت زنانه

ست شلوار اسپرت زنانه با کتانی

شلوار اسلش دمپا کش

شلوار اسلش دمپا کش زنانه

شلوار اسلش خط دار

شلوار اسلش خط دار دخترانه

مدل شلوار اسلش

مدل شلوار اسلش ورزشی

شلوار اسلش

ست لباس با شلوار اسلش

بازدید : 11,989 بار
"عکس شلوار اسلش دخترانه" + مدلهای جدید و شیک
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی