مجله Grazia یک مجله مد ایتالیایی است که به تازگی عکس های جدید آیشواریا رای Aishwarya Rai را منتشر کرده است که در ادامه برای شما گردآوری کرده ایم.

عکس های آیشواریا رای Aishwarya Rai روی مجله مد Grazia در ایرناک عکس های آیشواریا رای Aishwarya Rai روی مجله مد Grazia در ایرناک عکس های جدید آیشواریا رای روی یک مجله مد ایتالیایی

 

آیشواریا رای Aishwarya Rai زاده ۱ نوامبر ۱۹۷۳ در منگلور بازیگر هندی و دختر شایسته‌ی دنیا در سال ۱۹۹۴ است. از فیلم‌هایی که آیشواریا در آن‌ها بازیگری کرده می‌توان به بمب ۲ ، عروس و تعصب، دوداس و محبت‌ها و ای دل مشکل است اشاره کرد.

 

آیشواریا رای در منگلور در جنوب هند در ایالت کارناتاکا به دنیا آمد. پدرش مهندس دریانوردی و مادرش نویسنده بود. نیاکان او از مردم بونت بنگلور بودند. خانواده او پیش از تولدش به بمبئی مهاجرت کردند.

 

زبان مادری آیشواریا رای تولو است، او به زبان‌های هندی، انگلیسی، کانارا، ماراتی و تامیل هم مسلط است. آیشواریا مدتی هم در رشته معماری تحصیل کرده است.

 

مجله Grazia یک مجله مد ایتالیایی است که به تازگی عکس های جدید آیشواریا رای Aishwarya Rai را منتشر کرده است که در ادامه برای شما گردآوری کرده ایم.

 

تصاویر آیشواریا رای روی مجله مد,عکس های آیشواریا رای

جدیدترین عکس های آیشواریا رای Aishwarya Rai روی مجله مد Grazia

 

جدیدترین عکس های آیشواریا رای,عکس های جدید آیشواریا رای

عکس های آیشواریا رای روی مجله مد

 

جدیدترین تصاویر ستارگان, عکس آیشواریا رای ستاره بالیوودی

جدیدترین عکس های آیشواریا رای

 

آشنایی با آیشواریا رای, مدل لباس های آیشواریا رای

تصاویر آیشواریا رای روی مجله مد

 

عکس های جدید آیشواریا رای, عکس های آیشواریا رای روی مجله مد

عکس های آیشواریا رای روی مجله مد

 

منبع : seemorgh.com

بازدید : 556 بار
(1 رای)
عکس های آیشواریا رای Aishwarya Rai روی مجله مد Grazia - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی