نکات و آداب لباس پوشیدن را رعایت کنید زیرا لباس شما نشانه شخصیت شما است و شما را معرفی میکند پس باید در انتخاب لباس ریز بین و دقیق باشید.

تیپ و نحوه پوشیدن لباس رسمی برای قرارهای کاری

برای قرار ها و مهمانی های مهم به نحوه لباس پوشیدن تان بیشتر از قبل اهمیت بدهید و سعی کنید نکات و آداب لباس پوشیدن را رعایت کنید زیرا لباس شما نشانه شخصیت شما است و شما را معرفی میکند پس باید در انتخاب لباس ریز بین و دقیق باشید.آداب لباس پوشیدن مردان برای مهمانی رسمی و قرار مهم در ایرناک آداب لباس پوشیدن مردان برای مهمانی رسمی و قرار مهم در ایرناک

نکات لباس پوشیدن و قوانین خوشتیپی

نکات لباس پوشیدن و قوانین خوش تیپی

برای قرارها و مهمانی های مهم لباس های فانتزی و اسپرت کنار بگذارید، وقتی شما برای قرارهای مهم لباس های اسپرتی مانند تیشرت و شلوار جین میپوشید یعنی دارید غیر مستقیم میگویید که این قرار اصلا برایم مهم نیست.

اگر این قرار مهم مصاحبه کاری باشد سبک لباس پوشیدن شما به اندازه سابقه کاری اهمیت دارد، یعنی اگر شما لباس مناسبی نپوشیده باشید این مصاحبه کاری را از دست میدهید پس باید نحوه لباس پوشیدن را جدی گرفت.

انتخاب لباس برای مصاحبه کاری

انتخاب لباس برای مصاحبه کاری

اولین و بهترین گزینه برای شما کت و شلوارهای رسمی هستند آن هم در رنگ های تیره مانند مشکی، خاکستری و سرمه ای اما اگر دوست داشته باشید میتوانید پیراهن و شلوار و کراوات ست کنید.

لباسی که میپوشید باید کاملا تمیز و اتو کشیده باشید تا شما را فردی جدی و حرفه ای نشان دهد، لباس تان نباید کهنه و رنگ و رو رفته باشد سعی کنید لباس نو بپوشید .

برای مصاحبه شغلی چی بپوشیم؟

برای مصاحبه شغلی چی بپوشیم؟

موهایتان هم به اندازه لباسی که به تن دارید به چشم می آیند و اهمیت دارند، مدل موهایتان باید رسمی و مردانه باشد. اگر موهایتان بلند است آن ها را کوتاه کنید و مدل ساده ای برای آن ها انتخاب کنید.

کفش هایتان باید تمیز، نو و براق باشند همچنین مدل کفش هایتان باید کلاسیک و رسمی باشد. برای تمیزی کفش هایتان باید آن ها را واکس بزنید حواس تان باشد کفش هایتان خاکی نشود.

مدل کفش رسمی مردانه

مدل کفش رسمی مردانه

بازدید : 2,430 بار
آداب لباس پوشیدن مردان برای مهمانی رسمی و قرار مهم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...