گل کت داماد روی یقه و یا داخل جیب قرار میگیرد که رنگ آن باید با رنگ کت و کراوات هماهنگی داشته باشد در ضمن گل مصنوعی برای کت داماد مناسب نیست.

مدل های گل یقه کت داماد

انتخاب گل برای یقه کت آقا داماد چندان کار ساده ای هم نیست زیرا باید با دسته گل عروس، رنگ کت، کراوات و دستمال جیب تقریبا ست باشد. هر گز از گل مصنوعی برای کت داماد استفاده نکنید بهترین گزینه گل های طبیعی هستند.مدلهای جدید و شیک گل روی یقه کت داماد + عکس در ایرناک مدلهای جدید و شیک گل روی یقه کت داماد + عکس در ایرناک

گل رز را همه دوست دارند و همه جا نیز کاربرد دارد، از گل رز میتوانید برای یقه کت داماد استفاده کنید طوری که رنگ آن با کت و کراوات هارمونی داشته باشد، اگر دسته گل عروس هم با گل رز باشد خیلی بهتر است.

گل جیب داماد

مدل گل روی کت داماد

گل ارکیده یکی دیگر از بهترین انتخاب ها برای یقه کت داماد است که اگر کت و شلوارتان رنگ تیره باشد مثلا مشکی و سرمه ای بهتر است از ارکیده سفید استفاده کنید و یک آقا داماد خاص باشید.

گل جیب کت داماد

مدل گل یقه کت داماد

از گل شیپوری هلندی امروزه زیاد در دسته گل عروس خانم ها استفاده میشود پس بد نیست برای کت داماد نیز از گل شیپوری استفاده کنید تا یک ست زیبا خلق کنید.

گل یقه داماد

ست گل یقه داماد و رنگ کراوات

گل یقه کت داماد

گل سفید برای یقه کت داماد

گل روی کت داماد

بهترین مدل گل برای روی کت داماد

گل کت داماد

انواع مدل گل کت داماد

گل یقه کت

گل یقه کت داماد همرنگ کراوات

گل رز

گل رز برای جیب کت داماد

گل کت داماد

گل یقه کت داماد برای کت طوسی

بازدید : 5,158 بار
مدلهای جدید و شیک گل روی یقه کت داماد + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی