کلاه های زنانه و دخترانه انواع مختلفی دارند از کلاه های لبه دار تابستانی و بافتنی زمستانی تا کلاه های مجلسی و فوق العاده شیک.

انواع مدل کلاه زنانه و دخترانه

کلاه های زنانه و دخترانه مدل های متنوع تری نسبت به مدل کلاه های مردانه دارند. کلاه های زنانه حصیری, بافتنی, شاپو, مجلسی و ... هستند که مدل های مختلف و زیبایی دارند. الان که در فصل تابستان هستیم استفاده از کلاه های لبه دار و حصیری رایج است, این سبک کلاه ها هم استایل تابستانی زیبایی به شما میبخشند و هم از پوست صورت در برابر نور خورشید محافظت میکنند.

کلاه حصیری

کلاه حصیری

کلاه حصیری دخترانه شیک

کلاه های دخترانه نیز مدل های اسپرت و شیکی دارند که در انواع تابستانی و زمستانی هستند. کلاه یک اکسسوری دوست داشتنی بین افراد است که در فصل های مختلف و مناسبت های گوناگون از آن استفاده میشود, کلاه در زیباتر شدن استایل تان نیز نقش مهمی دارد حالا چه استایل تان اسپرت باشد و چه مجلسی.

کلاه لبه دار

کلاه تابستانه دخترانه

کلاه تابستانه دخترانه اسپرت

کلاه زمستانی

کلاه بافتنی دخترانه

کلاه بافتنی زنانه و دخترانه

کلاه های زمستانی دخترانه مدل های اسپرت و شیکی دارند که تیپ تان را دوبرابر زیباتر میکنند. کلاه های بافتنی که مدل های دستباف آن ها بسیار طرفدار دارد و هزاران مدل متنوع از آن ها بافته میشود.

کلاه شاپو

کلاه شاپو زنانه

مدل کلاه شاپو زنانه

کلاه مجلسی

کلاه زنانه مجلسی

کلاه زنانه مجلسی 2018

برخی از خانم ها به کلاه های مجلسی علاقه دارند و دوست دارند با لباس مجلسی کلاه ست کنند, کلاه های مجلسی مدل های کار شده ای دارند که برای مجالس آنچنانی و مجلل مناسب اند.

کلاه بافتنی

انواع کلاه زنانه

انواع کلاه زنانه بافتنی

بازدید : 10,757 بار
مدلهای کلاه آفتابی و کلاه دخترانه اسپرت زمستانی و تابستانی + تصاویر
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی