برای طراحی و بهبود فضای داخلی ساختمان ، خانه یا محل کار ابتدا باید با بهترین و محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی آشنا شوید تا با توجه به سلیقه و روحیات خود دکوراسیون محل مورد نظرتان را طراحی کنید.

انتخاب رنگ در طراحی و دکوراسیون داخلی قسمت های مختلف خانه یکی از مهم ترین و بهترین عوامل تاثیر گذار در روحیات و احساسات انسان هاست پس در انتخاب رنگ های خانه دقت کنید.

برای تکمیل دکوراسیون داخلی خانه جدیدتان و یا تغییر دکوراسیون منزلتان به فکر خرید مبلمان مدرن استیل و راحتی هستید. قبل از انتخاب و خرید نکات خرید مبلمان منزل را بدانید.

برای انتخاب پرده مناسب و نصب صحیح آن نیازمند رعایت نکاتی هستید که به شما کمک میکنند بهترین پرده را برای قسمت های مختلف منزل انتخاب کنید و به بهترین شکل نصب کنید.

ایده هایی از کاربردی ترین گنجه های شیک را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا به شما برای خلق فضای بی عیب و نقص، سازمان یافته و آراسته کمک نماید.

در طراحی دکوراسیون های هالیوودی از وسایل لوکس و مدرن استفاده شده است و مناسب برای طرفداران خانه های سلطنتی و پرزرق و برق می باشد.

سبک بوهمیایی سبک زندگی است که از مردم کوچ نشین منطقه بوهم گرفته شده و امروزه افراد بسیاری از این سبک شلوغ و رنگی رنگی برای طراحی و دکوراسیون منزل استفاده می کنند.

دقت کرده اید که بعضی ها خانه هایشان یک دکوراسیون حرفه ای و همه چیز تمام دارد؟ کارشناسان طراحی دکوراسیون اصول پایه و مهمی را برای طراحی و تزیین خانه عنوان کرده اند که در این بخش میخوانید.

سبک انتقالی یا ترنزیشنال transitional یکی از محبوب ترین سبک ها در بین انواع سبک های دکوراسیون داخلی می باشد که در آن از ترکیب دو سبک مدرن و سنتی استفاده می شود.

طراحی داخلی دکوراسیون خانه یک زوج جوان و باسلیقه در استانبول را بررسی میکنیم تا شما بتوانید از دیزاین مدرن آن ایده های جدید بردارید.

برای چیدن منزل و ست کردن دکوراسیون با فرش سرمه ای ایده ها و اصولی وجود دارد که به شما کمک میکنند منزل تان را به زیباترین شکل دکوراسیون کنید.

برای داشتن حمام زیبا و مدرن رعایت نکاتی همچون انتخاب رنگ، نورپردازی و تزیینات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر اصولی انتخاب شوند حمام ایده آلی خواهید داشت.

طراحی دکوراسیون حمام های کوچک به رعایت نکات مهمی نیاز دارد که باعث بزرگنمایی و زیباتر شدن حمام میشوند.

مبلمان روستایی، پارچه های گلدار ظریف، لوسترهای درخشان و... را میتوان از نشانه های سبک شبی شیک در دکوراسیون منزل دانست.

اگر دوست دارید فضای منزل تان هنری و دراماتیک باشد سبک سالن برای دکوراسیون منزل شما مناسب است.

دیوارپوش های چرمی یکی از ایده های نو و مدرن برای زیباتر کردن دیوارها و دکوراسیون منزل است که امروزه بسیار محبوب شده و انواع مختلفی دارد.

انتخاب مدل و نوع پنجره در دکوراسیون منزل بسیار مهم است زیرا علاوه بر زیبایی دکوراسیون خانه باید با توجه به نوع کارکرد، پنجره مناسب خانه خود را انتخاب کنید.

اگر دنبال ایده ای خاص برای تزیین درب کمد دیواری هستید پیشنهاد ما به شما آینه است، با استفاده از آینه میتوانید درب کمد دیواری را به مدرن ترین حالت ممکن تزیین کنید.

صفحه1 از14