در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی را آورده ایم که می توانید با رعایت کردن آنها خانه ای در شان مهمانهایتان داشته باشید و توجه آنها را جلب نمایید.

اگر بخواهید با صفر تا صد دکوراسیون داخلی به سبک ایرانی آشنا شوید پیشنهاد میکنم این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید زیرا تمامی نکات درباره طراحی دکوراسیون ایرانی اینجا گفته شده است و میتواند حسابی کمک کننده باشد.

یک دکوراسیون خوب برای اتاق مطالعه کنکوری می‌تواند حتی در آپارتمان هم باعث ایجاد فضایی مناسب شود که فرد در آنجا بتواند تمرکز خود را حفظ کند.

اتاق دانش آموز باید در عین مرتب بودن همه چیز تمام باشد یعنی هر چیزی که یک دانش آموز به آن نیاز دارد باید در اتاق او قرار دهید.

رنگ آمیزی کفپوش های چوبی کار ساده ای است که نیاز به خلاقیت دارد در این بخش از ایرناک ایده هایی برای رنگ آمیزی کفپوش های چوبی را مشاهده میکنید .

هفت نشانه وجود دارد که باید دنبال آن بگردید و ما در این بخش از دنیای مد به آنها پرداخته ایم. تنها یکی از این نشانه ها ممکن است نشان دهنده زمانی برای خرید تشک باشد .

اگر به تازگی به منزلی جدید نقل مکان کرده اید و هنوز جای قرار دادن تلویزیون را تعیین نکرده اید ، در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی را درباره تعیین مکان مناسب تلویزیون در اتاق نشیمن برایتان آورده ایم.

در این مطلب دنیای مد ایرناک شما را با چگونگی رنگ کردن وسایل چوبی آشنا می کنیم و به شما کمک می کنیم تا وسایلتان مدت زیادتری عمر کنند.

صفحه1 از45