با درک ویژگی های داخلی خانه های چینی میتوان فهمید سبک دکوراسیون چینی ترکیبی از کارکترهای خاص است که با زیبایی و حس لوکسی ارتباط خوبی دارد.

گلدان های چند ضلعی که شیشه ای و شیک هستند جنبه دکوری دارند و برای گذاشتن روی میز عالی هستند.

دکوراسیون داخلی خانه زیبا باید در تمامی اجزا اصولی طراحی و اجرا شود ، درست مثل خانه های آبی و سفیدی که بیننده را به خود جذب می کنند.

دکوراسیون التقاطی یک سبک آزاد، تخیلی و بر پایه خلق چیزهای جدید است که برای افراد مدرن عالی است، کسانی که دوست دارند فراتر از چیزهای معمولی بروند و از آن ترسی ندارند.

دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی یعنی لوکس بودن با چاشنی ظرافت که با عناصر تزیینی گران قیمت تکمیل میشود.

سبک اسکاندیناوی در دکوراسیون داخلی یعنی سادگی و بی آلایشی که رنگ سفید یکی از مشخصه های اصلی آن است.

در فصل زیبای پاییز چه بهتر است که شما هم از زیبایی های این فصل در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید، ایده های ساده و جالب برای پاییزی کردن دکوراسیون را در ادامه مشاهده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک نیمه قرن منزلی مدرن و در عین حال منحصر به فرد به شما میبخشد که الهام گرفته از طبیعت است.

برای تزیین و زیباتر شدن دکوراسیون راهروی ورودی منزل ایده های دکوراتیو و ساده ای وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

دکوراسیون داخلی متعادل و هماهنگ را می توانید با استفاده ایده ها و نکات دکوراسیون طراحی نمایید.

استفاده از هر کدام از رنگ ها برای خانه معنای متفاوتی دارد و شما می توانید با انتخاب مناسب یک رنگ برای اتاقتان ، آن جا را به شاد ترین نقطه جهان تبدیل کنید.

دکوراسیون پاییزی یک خانه ی گرم نیاز به تغییرات بزرگ و پرهزینه ندارد تنها کافیست قدری ذوق و خلاقیت به خرج دهید تا یک خانه ای گرم با دکوراسیون پاییزی داشته باشید.

برای بزرگتر نشان دادن اتاق نشیمن های کوچک 6 ایده دکوراسیونی وجود دارد که باعث میشوند اتاق نشیمن دوبرابر بزرگتر دیده شود.

رازهای انتخاب رنگ اتاق خواب را برای رسیدن به آرامش بدانید ، هر کدام از رنگها اثراتی روی ذهن و روان شما دارند که یک به یک به آنها اشاره خواهیم کرد.

دکوراسیون چند رنگ یعنی استفاده از ترکیب رنگ های مختلف در دکوراسیون منزل، اگر از ترکیب رنگ های شاد استفاده کنید دکوراسیون جذاب تری خواهید داشت.

با طراحی دکوراسیون اتاق کار در منزل فضایی زیبا و دوست داشتنی خلق کنید تا بتوانید کارهای خود را با آرامش بیشتری انجام دهید.

از اتاق زیر شیروانی میتوان استفاده های هوشمندانه ای داشت مثلا میتوانید اتاق زیر شیروانی را به کتابخانه، باشگاه خانگی، اتاق میهمان و... تبدیل کنید.

یکی از ساده ترین و زیباترین ایده ها برای تزیین آباژورهای ساده و قدیمی استفاده از مروارید است، با مروارید آباژورهای قدیمی را مد روز کنید.

صفحه1 از11