برای دیوار چنین خانه هایی بهترین رنگ فقط و فقط سفید است، سعی نکنید برای دیوارهای خانه رنگ های دیگری استفاده کنید زیرا هیچ رنگی مانند سفید نمیتواند خانه را روشن و دلباز کند.

دیوارپوش ها انواع مختلفی دارند که جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی میبخشند. اگر میخواهید با انواع دیوارپوش ها آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری امروزه بسیار پرطرفدار است و تنوع رنگ و طرح بسیاری دارد که ما در این بخش از ایرناک شما را با کاغذ دیواری های مناسب برای خانه های کوچک آشنا میکنیم.

کاغذ دیواری و رنگ هردو معایب و مزایایی دارند که انتخاب را برای افراد سخت تر میکنند در این بخش از دنیای مد ایرناک نکاتی درباره رنگ و کاغذ دیواری به شما میگوییم که باعث میشوند آگاهانه تر دست به انتخاب بزنید.

میز تلویزیون های LCD و LED که در این بخش از دنیای مد ایرناک مشاهده میکنید جزو جدیدترین ها هستند و بسیار باکلاس اند.

پگ برد به صفحه چوبی که پر از سوراخ های ریز است و میتوان با میخ و قلاب وسایل را از آن آویزان کرد. از پگ برد میتوان در آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و هرجا که فکرشو کنید استفاده کرد زیرا بسیار کاربردی است.

مبلمان های چند منظوره در اصل هم مبل هستند و هم تخت خواب میشوند زمانی هم که نیازی به آن ها نداشته باشید میتوانید جمع شان کنید.

یکی از ساده ترین راه های تزیین دکور بالای تخت خواب استفاده از تابلوی های نقاشی است، میتوانید از تابلوهای زیبا و متناسب با تم اتاق خواب تان انتخاب کنید و روی دیوار پشت تخت خواب تان نصب کنید.

اگر میخواهید بدانید چطور میشود بدون هزینه یا با هزینه بسیار کم دکوراسیون منزل را تغییر داد و به آن جان بخشید این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید.

مبلمان را هم میتوانید با فرش ست کنید و هم با پرده. اگر مبلمان منزل تان فیروزه ای رنگ است در این بخش از دنیای مد ایرناک با روش ست کردن آن آشنا میشوید.

باید برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی حرفه ای عمل کنید. کاغذ دیواری های جدیدی که امسال مد هستند را در این بخش از ایرناک مشاهده کنید و ایده بگیرید.

رای اینکه دکوراسیون ایده آل و بی عیب و نقصی طراحی کنید باید از ترفندهای طراحان دکوراسیون استفاده کنید که در این بخش از ایرناک شما را با این ترفندها آشنا میکنیم.

گاهی تغییرات کوچک میتواند تاثیر بزرگی در زیبایی دکوراسیون منزل داشته باشند، تغییر دادن جزئیات میتواند خانه ای شیک و مدرن به شما ببخشد پس این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید.

نکات دکوراسیونی که اهمیت زیادی در بی عیب و نقص بودن دکوراسیون دارند را در ادامه ملاحظه میکنید. اگر قصد تغییر دکوراسیون دارید میتوانید با رعایت این نکات به دکوراسیونی شیک و همه چیز تمام دست یابید.

این رنگ های نازیبا دکوراسیون منزل را هم نازیبا میکنند پس سعی کنید با شناخت این رنگ ها هرگز از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده نکنید.

در این بخش از دنیای مد ایرناک با انواع مدل مبلمان آشنا میشوید و هنگام خرید راحت تر میتوانید دست به انتخاب بزنید.

در این بخش از دنیای مد ایرناک به بزرگترین اشتباهات دکوراسیون منزل میپردازیم که دکوراسیون خانه را زشت میکنند.

در این بخش از دنیای مد ایرناک مهمترین نکات در چیدمان مبلمان را به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند.

صفحه1 از18