میز چرخدار پذیرایی امروزه یکی از وسایل ضروری در دکوراسیون خانه های لوکس محسوب میشود که مدل های شیک و باکلاسی دارند.

برای چیدمان گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون منزل ایده های خلاقانه و متفاوتی وجود دارد که جنبه دکوری دارند و منزل تان را زیبا میکنند.

آیا میدانید مبلمان چستر چیست و به چه نوع مبلمانی چستر گفته میشود با ایرناک همراه با شید تا شما را با این نوع مبلمان آشنا کنیم.

مدل مبلمان چستر مبل های راحتی هستند که طرح های ساده و در عین حال مجللی دارند, این سبک مبلمان برای دکوراسیون های مدرن مناسب اند.

طراحی این آپارتمان در تایوان با تلفیقی از فضاهای باز و بسته واختصاص فضای زیادی برای کودکان خانواده و همچنین با استفاده از حداکثر میزان نور طبیعی  ساخته شده است.

پوشش پنجره ها با پرده های بلند و یا کوتاه راه بسیار مناسبی برای افزودن زرق و برق و هویت بخشیدن به اتاق است. اما باید و نبایدهایی وجود دارد که قطعا به شما در انتخاب پرده مناسب کمک زیادی خواهد کرد.

مدل کفپوش سه بعدی آشپزخانه و همچنین طرح های دیواری می تواند بخش عمده ای از دکور خانه را تشکیل دهد.

تختخواب‌های سلطنتی یکی از زیباترین مدل‌ها در انواع این وسیله ضروری هستند که البته مخاطبان خاص خود را دارند.

در طراحی سرویس های بهداشتی باید به ابعاد اجزای مورد استفاده، فرم، جهت گیری درست و چیدمان آنها توجه ویژه ای گردد تا فضای کافی برای عبور و مرور، استفاده آسان، راحت و بدون دردسر فراهم آورد.

 رنگ های خنثی رنگ هایی هستند که به عنوان رنگ های بی طرف و خنثی در دکوراسیون و به عنوان رنگ های زمینه کاربرد فراوانی دارند.

چه به فنگ شویی اعتقاد داشته باشید چه نداشته باشید به کار بردن این نقشه انرژی در محل کارتان هم در تقویت جریان کار موثر است و هم در بهتر شدن زندگی. پس معطل نکنید.

در ادامه چند نکته کلیدی درباره چیدمان قاب های دیواری در سایزها و شکل های متفاوت را مرور می کنیم.

 رنگ بنفش یکی از محبوب ترین رنگ هایی است که معمولا طراحان داخلی دکوراسیون نگاه ویژه ای به آن دارند و با توجه به طرفداران زیادی که این رنگ دارد، استفاده از آن نیز روز به روز در حال گسترش است. 

 در اين مطلب همراه من باشيد تا با هم كتابخانه دلبند و روح بخش خود را تيمار كنيم و آن را زيباتر از هميشه گردانيم تا شايد هم برای خودمان و هم همه اطرافيانمان مشوقی باشيم برای مطالعه، دانستن و فهم.

 برای آنکه مطمئن شوید اتاق نشیمن به بهترین حالت ممکن ساماندهی شده است این فهرست از باید ها و نبایدها را در نظر بگیرید.

رنگ صورتی رنگی آرامش بخش و دوست داشتنی است که دکوراسیون داخلی منزل را مدرن و دلنشین می کند.

در فضاهای کوچک بسته به نیازها و سلایق کاربر بایستی در انتخاب رنگ دقت بیشتری شود تا تعادل بخشیدن به دکوراسیون را نیز در فضا رعایت نمود.

کوسن‌ یکی از گزینه ها برای هم خوانی با پرده ها در دکوراسیون است. در ادامه مطلب، سه روش را بررسی می کنیم و به شما می گوییم که تناسب میان این دو را بیشتر در نظر بگیرید.

صفحه1 از9