یکی از وظایف دوستان امام این است که با هر زبانی که به آن مسلط هستند، برای او دعا کنند.

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک یکی از وظایف دوستان امام این است که برای سلامت و صیانت حضرت از خطرات و بلایایی که جان امام را تهدید می کند، با هر زبانی که به آن مسلط هستند، دعا کنند و بهتر آن است که دعاهای مأثور را بخوانند (مانند: دعای اللهم کن لولیک...) و ادعیه دیگر که در مفاتیح الجنان آمده است.

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک  

دعا برای تعجیل در ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک یکی از وظایف مسلم شیعیان در زمان غیبت امام زمان، دعا برای قرب ظهور و درخواست تعجیل در قیام آن حضرت است. شیعه راستین و دلباخته امام زمان کسی است که در هر صبح و شام و با هر نماز و نیاز دست حاجت به پیشگاه خدای رئوف دراز کرده و از او ظهور مولایش را بطلبد.

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک عاشق دلباخته صبح و شام نمی‌شناسد و در تمام ساعات منتظر ظهور یار و مشتاق دیدار جمال محبوب است. امام صادق (ع) فرمودند:

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک فَتَوَقَّعُوا الْفَرَجَ صَبَاحاً وَ مَسَاءً

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک باید در هر صبح و شام در انتظار ظهور صاحب خود باشی.

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک و در حدیث دیگر فرمودند:

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک وَ تَوَقَّعْ اَمْرَ صَاحِبِکَ لَیْلَکَ وَ نَهارَکَ

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک باید شب و روز منتظر فرار رسیدن ظهور صاحب خود باشی.

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک بنابراین بر همه شیفتگان آن حضرت لازم است دائم به یاد آن امام همام بوده و برای تعجیل در ظهورش دعا کنند و از خدا ظهور او را هر چه سریع تر بخواهند، چرا که با آمدن او تمام مردم نجات می یابند و شیعه به اوج عزت وعظمت خود می رسد.

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک یقیناً در دولت اهل بیت پیامبر، شیعیانشان به اوج عزت و دشمنانشان به حضیض ذلت خواهند رسید، چنانکه حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) فرمودند:

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک أکْثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعْجیلِ الْفَرَجِ فَإِنَّ ذلِکَ فَرَجُکُمْ

دعای سلامتی امام زمان-ایرناک دعای سلامتی امام زمان-ایرناک برای فرج ما بسیار دعا کنید چرا که فرج شما در آن است.

(0 رای)
بازدید : 46 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی