فیلمی در رسانه های عربی رقص واعظ مشهور سعودی را به تصویر می‌کشد که واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشته است.

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک ویدیویی منتشرشده از رقص علی المالکی یک واعظ سرشناس سعودی کاربران را به اظهار نظر در این باره واداشت و هرکدام درباره او نظری ارائه دادند.

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک این واعظ مشهور که به صدور فتواهای بی پایه و اساس و مال اندوزی شهرت دارد چندی پیش وجود دختران را مایه ننگ اعلام کرد و هنگامی که با سیل عظیمی از مخالفت ها و واکنش ها مواجه شد سعی کرد به طریقی روی فتوای خود سرپوش بگذارد. 

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک اکنون این واعظ خبرساز با شرکت در یک رقص دسته جمعی که به روایت برخی رسانه های عرب زبان در یک جشن و به گفته دیگر پایگاه های خبری در یک کنسرت، جنجالی دوباره در شبکه های اجتماعی به پا کرده است و ناگفته نماند که ظاهرا این خطیب در فیلم مذکور حالت سرمستی عجیب و غیر طبیعی دارد.

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ هشتگی با عنوان «رقصة علي المالك» در شبکه های اجتماعی به راه افتاده که بستری مناسب برای جنگ مجازی مخالفان و هواداران او را فراهم کرد.

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک عده ای از آنها حقیقی بودن این ویدیو را با حضور به اصطلاح« مرد دین » در حال رقص تکذیب کردند چرا که او پایکوبی و موسیقی را حرام اعلام کرده بود در حالی که برخی دیگر با اطمینان هویت وی را در این فیلم تایید کرده اند.

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک یکی از کاربران فعال سعودی به تمسخر در این باره گفت:"واعظ بزرگ اینگونه درحال تبلیغ دین ماست".

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک کابری درپاسخ به وی گفت: این واعظ با اقدام شرم آوری که انجام داد تنها شخصیت خود را معرفی کرد به عبارتی این حرکت معرف شخصیت اوست نه معرف دین ، این دو موضوع متفاوت بوده و به یک دیگر ارتباطی ندارند پس به خاطر کار او دین را زیر سوال نبرید.

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک تركی بن رشيد الزلامی کاربری دیگر در دفاع از علی المالکی نوشت:اصل این فیلم بدون موسیقی است و عدهای در دشمنی با این مرد برای ریختن آبروی وی دست به شیطنت و میکس موسیقی روی این فیلم زده اند.

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک در واکنش به سخنان این هوادار کابر دیگری اینگونه عنوان کرد که حتی اگر حرف تو درست باشد، در اصل ماجرا تاثیری نمی گذارد و چیزی از گناه او کم نمیکند، رقص، رقص است حالا چه با موسیقی و چه بدون آن!

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک

رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک رقص جنجالی واعظ مشهور سعودی + فیلم-ایرناک برگرفته از yjc

(0 رای)
بازدید : 218 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی