تصویری کمتر دیده شده از محمود کریمی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.

عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک حاج محمود کریمی ازمداحان و ذاکران اهل بیت علیه‌السلام است که  در سال ۱۳۴۷ در یکی از محله‌های مذهبی تهران  متولد شده است. او در شغل آزاد مرتبط با فعالیت‌های صنعتی  مشغول به کار بوده ودارای 2فرزند (1پسر و 1 دختر) است.

عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک به تازگی تصویری قدیمی از وی که به عنوان چهره نام آشنای مداحی کشور شناخته شده در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک در این تصویر حاج محمود کریمی را در کنار برادرانش که یکی از آنها به  مقام  شهادت نائل آمده مشاهده می کنید.

عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک

عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک عکسی از کودکی حاج محمود کریمی-ایرناک گفتنی است ؛  پدر این مداح معروف  در سال ۱۳۶۱ در عملیات فتح‌المبین در دشت عباس مفقودالاثر شده‌اند و برادرش ابوالفضل کریمی نیز در کربلای ۵ شلمچه در سال ۶۵ به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند.

(0 رای)
بازدید : 117 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی