برای خیلی از انسان ها این سوال پیش می آید که آیا نیت قربة الی الله آنها درست است یا نه؟ استاد پناهیان به این پرسش پاسخ داده است.

آیا در "قربة الی الله" فریب وجود دارد؟

چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک حجت السلام والمسلمین علیرضا پناهیان درباره اینکه چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه می‌گوید:

چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک "در قربة الی الله فریب است، هم دیگران را ممکن است فریب بدهی و هم دیگران ممکن است تو را فریب بدهند، هم خودت را ممکن است فریب بدهی!

چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک این خیلی بد هست که با خودت فکر می کنی این کارها را برای خدا کرده‌ای اما به خاطر خودت بوده است. اگر هر لحظه دارید به خدا، ولایتمداری و اهل بیت نزدیک تر می شوید درست است وگرنه دروغ!"

چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک در ادامه جزئیات پاسخ کاملی که استاد پناهیان به این پرسش داده است را در فیلم زیر مشاهده می کنید.

چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک چگونه می‌توان فهمید در حال تقرب به خدا هستیم یا نه-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 22 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی