یکی از شرکت کنندگان نوجوان دختر در برنامه فاز حاضر نشد به هیچ عنوان چادرش را بردارد، او برای این کار دلیل جالبی داشت.

پاسخ قابل تأمل دختر چادری در برنامه فاز 

اقدام جالب دختر چادری در برنامه فاز + فیلم در ایرناک اقدام جالب دختر چادری در برنامه فاز + فیلم در ایرناک در یکی از قسمت‌های برنامه تلویزیونی فاز اتفاق جالبی افتاد. دختری با چادر در این برنامه حضور پیدا کرد که به هیچ وجه حاضر نشد چادرش را بردارد. وقتی از این دختر محجبه در این باره سوال شد  پاسخ جالبی داد که در ادامه مشاهده می‌کنید.

فاز برنامه تلویزیونی ویژه نوجوانان است که طی آن 28 دختر و پسر نوجوان در هفت مرحله یا فاز به رقابت می‌پردازند. در جریان این رقابت آنها در گروه‌هایی مجزا باید تمام استعدادها و خلاقیت‌های فکری و عملی خود را در جهت حل مشکلات اجتماعی پیرامونشان بکار گیرند تا بتوانند از این طریق حمایت‌های مادی و معنوی دیگران را  جذب کنند. روال برنامه بر مبنای این سوال از شرکت کنندگان است که اگر 10 میلیون تومان پول و حمایت رسانه‌ای داشتند چه می‌کردند؟ 

فازهای این مسابقه چندان آسان نیست و تعداد معدودی از گروه‌ها می‌توانند به سه فاز پایانی راه یابند. در نهایت پس از گذشتن از فاز ششم مبلغ 10 میلیون تومان به تیم برنده تعلق می‌گیرد تا ایده خود را برای مخاطب پیاده سازی کند. این رقابت بسیار جذاب و دیدنی است.

پاسخ دانش‌آموز محجبه درباره نوع پوششش را در فیلم زیر ببینید. 

بازدید : 2,386 بار
اقدام جالب دختر چادری در برنامه فاز + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی