زندگی بدون امید بی معناست، اما چه بهتر که این ارزش در وجود خداوند متعال تحقق پیدا کند.

عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک یکی از مهمترین نیازهای انسان در دنیا امید داشتن و امیدواری به آینده است. اما این امید به جهات مختلفی امکان بروز و ظهور دارد.

عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک گاهی اوقات انسان به علت های واهی امید می‌بندد، پول، مقام، خویشاوندان ، دوستان و ... تا اینها وی را پیشرفت دهند؛ غافل از اینکه امید اصلی در زندگی امید به خداوند سبحان است.

عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک تنها خداست که برای انسان کافی است و فقط خدا است که می‌تواند انسان را از صعب‌العبورترین مسیرهای زندگی به سلامت بگذراند.

عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک پیشوای متقیان امیرالمومنین علی (ع) در این باره می‌فرمایند : " هرکه به غیر خداوند سبحان امید بندد، امیدهایش را دروغ می‌یابد. "

عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک عاقبت امید به غیر خدا چیست ؟-ایرناک همچنین در ادامه تصویر نوشته زیبایی از این سخن گران‌بهای حضرت علی (ع) را مشاهده می‌کنید :

نتیجه امیدواری به غیر خداوند سبحان چیست ؟

(0 رای)
بازدید : 181 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی