مریم کاویانی در برنامه تلویزیونی حب‌الحسین، با چشمانی اشکبار از احساس و ارادت خود به ساحت اهل بیت علیهم‌السلام گفت.

عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک مریم کاویانی هنرپیشه کشورمان که سابقه بازی در فیلم‌های سینمایی و تلویزیون را دارد مهمان برنامه "حب الحسین" بود. او در حالی که از ارادت خود به اهل بیت علیهم‌السلام حرف می‌زد با چشمانی اشکبار گفت:

عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک "همیشه به خدا و اهل بیت گفته ام زندگی من جلوی چشمان همه شماست، خدایی که در زندگی من حضور دارد و باور و ایمان من مانند امام حسین(ع) و پیامبر اکرم(ص)، گفته‌ام خودشان به دلم بروند و بشنوند چه چیزی می خواهم".

عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک کاویانی همچنین گفت:"هیچوقت جسارت نمی کنم با صدای بلند از خداوند و معصومین چیزی بخواهم".

عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ برنامه «حب الحسین» در ایام محرم در گفتگو با هنرمندان، ورزشکاران و بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون به واقعه عاشورا و ارادت به حضرت سیدالشهدا(ع) می پرداخت.

عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک

عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک عشق به اباعبدالله ، بغض مریم کاویانی را شکست + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 521 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی