پیرمردی که به بیماری آلزایمر مبتلا و به خاطر وضعیت جسمانی ضعیفش در بیمارستان بستری است حرکت زیبایی انجام داد که در ادامه می بینید.

اقدام تماشایی پیرمرد مبتلا به آلزایمر

وضو گرفتن خیالی بیمار آلزایمری در بیمارستان + فیلم در ایرناک وضو گرفتن خیالی بیمار آلزایمری در بیمارستان + فیلم در ایرناک بیماری آلزایمر که اغلب در افراد سالخورده نمود پیدا می کند می تواند اختلالات بسیاری در زندگی بیمار بوجود بیاورد.

مبتلایان به این بیماری شاید دست به کارهایی بزنند که کاملا به نظر دیگران بی معنی باشد اما آنها در ذهن خود چنین تصوری از حرکات خود ندارند، فراموش کردن حتی مواردی مهم در زندگی روزانه می تواند برای این افراد دردسر ساز شود.

به طور مثال کافی است تا اطرافیان یک فرد سالخورده مبتلا به آلزایمر برای دقایقی از او غافل شوند تا این شخص از خانه خارج شود آن هم در حالتی که شاید دیگر آدرس محل زندگی اش را به یاد نیاورد و این اتفاق ممکن پایان تلخی داشته باشد.

پیرو این مطالب قصد داریم پیرمردی در یکی از کشورهای خاورمیانه را به شما نشان دهیم که با وجود چنین بیماری دست به اقدامی شیرین و زیبا زده که تماشای آن خالی از لطف نیست.

این پیرمرد در حالی که روی تخت بیمارستان بستری شده در خیال خود شاید چشمه ای از آب زلال را پیش روی خود می بیند که با آن وضو می گیرد.

 

بازدید : 3,167 بار
وضو گرفتن خیالی بیمار آلزایمری در بیمارستان + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی