قبل از ازدواج لازم است اموری را که سبب تناسب و هماهنگی بین زوج ها می شود ، بشناسیم و در نظر بگیریم . یکی از این امور ، مسئله تناسب و هماهنگی در سن زوج هاست.

عدم برقراری یک رابطه درست با مادرزن، منجر به تنش و سردی رابطه و ایجاد مشکلات زیاد در زندگی خواهد شد. این مطلب از ایرناک به شما کمک می کند تا فوت و فن رابطه گرم و صمیمی و بدون چالش با مادرزن تان را یاد بگیرید.

برخی از افراد می پندارند دیگران به ایده های آنها توجه نمی کنند و برای اینکه نظر دیگران را به خود جلب کنند و آنها را مجبور کنند که به آنها توجه ویژه ای داشته باشند با عقاید دیگران حتی اگر خودشان از درون قانع شده باشند ، مخالفت می کنند.

اما آیا اندیشیده اید که دلیل این رفتار ناپسند این افراد چیست؟ آیا خانواده و اجتماع تاثیری در این رفتار آنها داشته اند؟ چگونه می توان با این افراد برخورد کرد تا متوجه کار زشت خود شوند؟ پاسخ این سوالات خود را در این بخش از ایرناک بیابید .

اگر می خواهید شادی در زندگی مشترکتان همیشگی گردد بهتر است این بخش از ایرناک را مطالعه فرمایید و مهارت های حفظ رابطه را یاد بگیرید.

در زندگی مشترک و زناشویی چیزهایی به جز عشق مانند احترام متقابل، داشتن اهداف مشترک، تلاش برای سازگار شدن با خصوصیات اخلاقی همدیگر و سازگاری با اقتضائات زندگی مشترک وجود دارد که حتی از عشق نیز مهم تر است.

در این بخش از ایرناک به این موضوع می پردازیم که فرد تا چه حد می تواند اسرار زندگی خود را به فرد مقابل بیان نماید؟ آیا اگر خطا و اشتباهی یا مسئله ای در زندگی اش رخ داده است، اجازه دارد آن را با نامزدش مطرح کند یا نه؟

داشتن دوست خوب در زندگی مزیت هایی دارد که بر کسی پوشیده نیست اما در زندگی مشترک جایگاه دوستی و رفاقت باید تعریف شده باشد به صورتی که نباید زندگی مشترک را تحت الشعاع قرار دهد .

صفحه1 از26