به طورکلی این نوع سردردها علل دارند که مرتبط با تغییرات بدن در این ماه مبارک است و چنانچه در ادامه بخش سلامت ایرناک با علت سردرد روزه داران و درمان سردرد در ماه رمضان آشنا خواهید شد.

این بخش از سلامت ایرناک را مطالعه نمایید تا بدانید روزه گرفتن برای معده ضرر دارد و یا می توانید 30 روز را بدون دغدغه روزه بگیرید.

این مشکل که در روزه داری های تابستانی و در شرایط تشنگی و گرسنگی طولانی تشدید می شود ، ممکن است الزاماً ناشی از عفونت ادرار یا سنگ ادراری نباشد بلکه به علت سوء مزاج گرم ساده یا مادی در کلیه و مجاری ادرار و مثانه رخ دهد.

در ادامه این بخش از سلامت ایرناک و در بحث بررسی خواص خوردنی ها شما را با خواص فراوان تخم شربتی در ماه مبارک رمضان آشنا می کنیم.

تحقیقات ثابت کرده حیوانات زخمی هم غذا نمی خورند تا اینکه جراحاتشان التیام پیدا کند. به همین ترتیب، برخی یافته ها نشان می دهند که روزه گرفتن ممکن است مانع از مشکلات خاص پوستی و مسمومیت ناشی از سم زدایی شود.

بسیاری از ما روزه گرفتن را تعهد مذهبی می دانیم اما تنها تعداد کمی از افراد مزایای سلامتی آن را می دانند روزه گرفتن، پاکسازی سموم از بدن را افزایش می دهد، قند خون و ذخیره چربی را کاهش می دهد.

مبلغ زکات فطره و کفاره روزه در ماه مبارک رمضان 1398 هجری شمسی از سوی مراجع عظام تقلید و رهبر معظم انقلاب اعلام شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی از شروع با تاخیر ادارات در روزهای 19 و 23 رمضان خبر داد.

صفحه1 از2
loading...