در این بخش از فنون آرایش در دنیای مد ایرناک شما را با طریقه زدن رژ و خط لب اصولی آشنا می کنیم تا بتوانید با بکارگیری این روش ها لب های برجسته و پری داشته باشید.

شما می توانید با چندین ترفند آرایش برجسته شدن لب که در این بخش از دنیای مد ایرناک برایتان آورده ایم لب هایی فوق العاده زیبا و برجسته داشته باشید.

اگر اتفاقی موجب شکستن رژلب مورد علاقه تان شد نگران نباشید و آن را دور نیندازید در این بخش از دنیای مد ایرناک دو روش چسباندن رژلب های شکسته را به شما میگوییم که خیلی به دردتان میخورند.

اگر لبخند زیبایی ندارید نگران نباشد در این بخش از دنیای مد ایرناک شما را با رازهای آرایشی برای داشتن لبخند زیبا آشنا میکنیم . دندان های سفید، لب های برجسته و خوشرنگ را برای داشتن لبخند زیبا لازم دارید.

آرایش لب ها را مطابق فرم لب اجرا کنید، آرایش لب اگر مناسب با فرم و شکل لب ها باشد زیبایی بیشتری به چهره شما میبخشد.

رژلب میزنید اما ماندگاری آن کم است؟ بعد از آرایش مدام در آینه چک میکنید که مبادا رژلب تان پاک شده باشد؟ با ترفندهای این بخش تمام طول روز رژلب تان ثابت میماند.

همه خانم ها رژ لب زدن را دوست دارند و رژلب جزو لوازم آرایش های پرکاربرد است اما اینکه چگونه رژلب بزنید تا زیباتر شوید هم مهم است.

رژلب مایع بهتره یا جامد برای اینکه پاسخ سوال خود را دریابید با ما همراه باشید تا 6 دلیل برای استفاده از رژلب مایع به جای جامد برای شما بیان کنیم

صفحه1 از3