مسافرانی که با دیدن صحنه سیلی زدن یک مرد به صورت یک مادر جوان خشمگین شده بودند، با مشت و لگد به جان مرد خاطی افتادند.

رفتار ناشایست مرد مست با زن جوان جلوی فرزندانش! + فیلم در ایرناک رفتار ناشایست مرد مست با زن جوان جلوی فرزندانش! + فیلم در ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه کتک خوردن شدید یک مرد مست را توسط مسافران خشمگین  متروی نیویورک به تصویر می کشد. "رامل جفرسون" 29 ساله که اقدام به زدن سیلی به صورت یک زن در مقابل چشمان دو فرزندش کرده بود شدیدا از سوی مسافران تنبیه شد. در حالی که او روی زمین افتاده بود، مسافران خشمگین با مشت و لگد به جانش افتادند.

 ماجرا از آنجا آغاز شد که این زن به همراه دو فرزند زیر 8 سالش زمانی که در خیابان مورد آزار رامل مست قرار گرفت تلاش کرد  تا از دست او فرار کند اما مرد مست با تعقیب آنها وارد مترو شد. او در حالی که موهای زن را گرفته بود، ضربه ای به صورتش کوبید و او را نقش زمین کرد. در ادامه مسافران خشمیگن وارد درگیری شدند و مرد مست را کتک زدند.

 گفتنی است؛ این اتفاق در ساعت 7.15 عصر روز یکشنبه در یکی از ایستگاههای متروی نیویورک رخ  داد. رامل هم اکنون در بازداشت پلیس است و با اتهام توهین و همچنین ایجاد ترس و وحشت برای کودک روبروست.

yjc

بازدید : 225 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی