رفتار زننده مرد چینی با پدر پیرش که به دلیل بیماری و کهولت سن در بستر بیماری بود، در شبکه‌های اجتماعی این کشور بازتاب داشت.

رفتار قبیح پسر با پدر بیمارش 

رفتار زننده پسر گستاخ مقابل پدر بیمارش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پسر گستاخ مقابل پدر بیمارش + فیلم-ایرناک در یکی از بیمارستان‌های چین مردی با تلفن همراه خود صحنه‌ای دردناک از رفتار زننده پسری با پدر بیمار خود را ضبط کرد. پسر که از پرستاری پدرش خسته شده بود پیرمرد بینوا را روی تخت بیمارستان به باد کتک گرفته و بر سر او فریاد می‌کشید.

رفتار زننده پسر گستاخ مقابل پدر بیمارش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پسر گستاخ مقابل پدر بیمارش + فیلم-ایرناک این اقدام گستاخانه مرد چینی سریعا به پلیس گزارش شد و ماموران فورا خود را برای رسیدگی به این موضوع به بیمارستان رساندند.

رفتار زننده پسر گستاخ مقابل پدر بیمارش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پسر گستاخ مقابل پدر بیمارش + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ حال پیرمرد به حدی وخیم بود که حتی توانایی خوردن غذا را نیز نداشت و تنها سِرُمی به دستش وصل بود.

رفتار زننده پسر گستاخ مقابل پدر بیمارش + فیلم-ایرناک رفتار زننده پسر گستاخ مقابل پدر بیمارش + فیلم-ایرناک

(1 رای)
بازدید : 20 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی