زن جوان اهل انگلیس با وجود آنکه تاکنون 22 نوزاد خود را از دست داده است اما با این حال امیدوار است روزی بتواند صاحب یک فرزند شود.

زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر در ایرناک زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر در ایرناک شاید بتوان زن جوان اهل "روجلی" منطقه استافوردشر انگلیس را امیدوارترین مادر جهان نامید. " کری هوتچینسون" 35 ساله با وجود مرگ 22 نوزادش هنوز امیدوار است روزی صاحب فرزند شود. این زن تاکنون پنج فرزند خود را خاکسپاری کرده است . او همچنین مجبور به انجام سقط جنین غیر عمد برای شانزده نوزادش شده است و به تازگی فرزند بیست و دوم خود را نیز از دست داده است. با این حال به گفته پزشکان کری هنوز سالم است و می تواند باز هم امیدوار باشد که روزی مادر شود.

امیدوارترین مادر جهان + تصاویر

نخستین فرزند کری یک دختر بود که 12 ساعت پس از تولدش از دنیا رفت. دومین فرزند این زن جوان یک پسر بود که در داخل جنین مرد. کری پس از مرگ دومین فرزندش آزمایشاتی انجام داد و مشخص گردید که او مبتلا به سرطان دهانه رحم شده است که موجب از بین رفتن قسمت زیادی از گردن رحم (Cervix) شده است. این زن پس از انجام درمان های مختلف امیدوار بود که اتفاق مشابه برای فرزند سومش نخواهد افتاد اما فرزند بعدی او با نام لوکاس در هفته 22 بارداری به دنیا آمد و پزشکان نتوانستند جانش را نجات دهند.

امیدوارترین مادر جهان + تصاویر

کری در این خصوص گفت :

" من روزی روی زمین مادر خواهم شد."

هدف او از انتشار داستانش این است تا نشان دهد این اتفاقات هرگز در اراده اش خللی وارد نکرده است و او همچنان به آینده امیدوار است.

امیدوارترین مادر جهان + تصاویر

بازدید : 4,564 بار
زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی