زن جوان اهل انگلیس با وجود آنکه تاکنون 22 نوزاد خود را از دست داده است اما با این حال امیدوار است روزی بتواند صاحب یک فرزند شود.

زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک شاید بتوان زن جوان اهل "روجلی" منطقه استافوردشر انگلیس را امیدوارترین مادر جهان نامید. " کری هوتچینسون" 35 ساله با وجود مرگ 22 نوزادش هنوز امیدوار است روزی صاحب فرزند شود. این زن تاکنون پنج فرزند خود را خاکسپاری کرده است . او همچنین مجبور به انجام سقط جنین غیر عمد برای شانزده نوزادش شده است و به تازگی فرزند بیست و دوم خود را نیز از دست داده است. با این حال به گفته پزشکان کری هنوز سالم است و می تواند باز هم امیدوار باشد که روزی مادر شود.

امیدوارترین مادر جهان + تصاویر

زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک نخستین فرزند کری یک دختر بود که 12 ساعت پس از تولدش از دنیا رفت. دومین فرزند این زن جوان یک پسر بود که در داخل جنین مرد. کری پس از مرگ دومین فرزندش آزمایشاتی انجام داد و مشخص گردید که او مبتلا به سرطان دهانه رحم شده است که موجب از بین رفتن قسمت زیادی از گردن رحم (Cervix) شده است. این زن پس از انجام درمان های مختلف امیدوار بود که اتفاق مشابه برای فرزند سومش نخواهد افتاد اما فرزند بعدی او با نام لوکاس در هفته 22 بارداری به دنیا آمد و پزشکان نتوانستند جانش را نجات دهند.

امیدوارترین مادر جهان + تصاویر

زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک کری در این خصوص گفت :

زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک " من روزی روی زمین مادر خواهم شد."

زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک زنی که پس از 22 بارداری هنوز فرزندی ندارد! + تصاویر-ایرناک هدف او از انتشار داستانش این است تا نشان دهد این اتفاقات هرگز در اراده اش خللی وارد نکرده است و او همچنان به آینده امیدوار است.

امیدوارترین مادر جهان + تصاویر

(0 رای)
بازدید : 207 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی