در ادامه با روش طب سنتی تشخیص بارداری به روش کره ای در مجله ایرناک با شما همراه خواهیم بود.

طب سنتی تشخیص بارداری به روش کره ای

طب سنتی تشخیص بارداری به روش کره ای در ایرناک طب سنتی تشخیص بارداری به روش کره ای در ایرناک زنی که به بارداری خود مشکوک است، اگر مایل است زودتر از موعد مقرر و مراجعه به آزمایشگاه از وضعیت خود مطمئن شود، می تواند دو قاشق غذا خوری عسل را با آب سرد مخلوط کرده، شب موقع خواب بخورد، اگر دچار پیچش و دردناف شود حامله است.

 

دل بهم خوردگی و ویار حاملگی

کمتر زن بارداری پیدا می شود که در طول دوران سه ماهه اول بارداری از دل بهم خوردگی و استفراغ شکایت نکرده باشد. حالت تهوع معمولا هنگام صبح بوجود می آید ولی گاهی از اوقات در مواقع دیگر نیز ظاهر می شود.

 

چند دستور مفید برای جلوگیری از تهوع بارداری

1- در صورتی که حالت تهوع صبح ها بعد از بلند شدن از خواب عارض گردد، سعی کنید در همان بستر خود استراحت نموده و تدریجا از تختخواب بیرون بیائید. چنانچه اشتهای زیادی به غذا دارید، صبحانه کامل خورده و یا در غیر این صورت یک استکان چای و یا قهوه گرم همراه با مقداری بیسکوئیت میل نموده برای مدت سه ربع ساعت استراحت کنید.

2- چون خالی بودن معده حالت تهوع را زیادتر میکند، بنابراین بهتر است که تعداد دفعات غذا خوردن را بیشتر کرده و در عوض هر بار مقدار کمتری غذا میل فرمائید. در ساعت 10 صبح و 4 بعد از ظهر، مقداری آب میوه که زیاد، ترش نباشد همراه با چای و یا بیسکوئیت بسیار مفید است.

3- از خوردن مایعات و نوشابه هائی که ولرم هستند و حالت تهوع را زیادتر می کنند باید خودداری کنید، ولی در عوض می توانید از مایعات بسیار گرم و یا بسیار سرد استفاده نمائید.

4- از غذاهای پرچربی و سرخ کرده مانند آبگوشت چرب، آش و کره به مقدار زیاد احتراز کنید ولی مایعات فراوان، سالاد، نان برشته و یا تست یا بیسکوئیت، مربا و ژله برای شما مفید می باشند. کلم، گل کلم و اسفناج گاهی باعث ناراحتی معده و روده می شوند.

5- یبوست مزاج، حالت تهوع و ویار بارداری را تشدید می کند، بنابراین رژیم غذائی مناسب و گاهی اوقات خوردن بعضی از ملینات مفید واقع می شوند.

6- دل بهم خوردگی و حالت تهوع در دوران بارداری گاهی نتیجه کمی ویتامین های B (ب) مخصوصا B1 و B2 (ب1 و ب2) می باشد. سیراب، شیردان، خوش گوشت دل، قلوه و جگر سیاه بهترین منابع ویتامین های B می باشند. همچنین جوانه گندوم نیز مفید می باشد.


تشخیص بارداری از روی چشم, تشخیص بارداری با طب سنتی, تشخیص بارداری با عسل, تشخیص بارداری به روش سنتی, تشخیص بارداری در روزهای اول, تشخیص بارداری در هفته اول, تشخیص حاملگی با طب سنتی, تشخیص حاملگی به روش سنتی, تشخیص حاملگی در روزهای اول, تشخیص حاملگی در ماه اول, تهوع بارداری + درمان, تهوع بارداری چگونه است, تهوع بارداری در شب, تهوع بارداری در عصر, تهوع بارداری طب سنتی, تهوع بارداری کی تموم میشه, تهوع حاملگی چگونه است, تهوع حاملگی در شب, تهوع حاملگی کی تمام میشود, حالت تهوع در بارداری, درمان تهوع بارداری در طب سنتی, درمان تهوع حاملگی, درمان حالت تهوع در بارداري, درمان حالت تهوع در بارداری, درمان حالت تهوع در زنان باردار, رفع تهوع حاملگی, طب سنتی, کاهش حالت تهوع حاملگی
بازدید : 622 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی