زن فیلیپینی نوزادی ناقص الخلقه با یک شاخ روی سرش به دنیا آورد؛ زائده‌ای که در حال رشد است.

تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک زن باردار فیلیپینی که برای زایمان به بیمارستان منتقل شده بود پس از عمل جراحی متوجه زائده ای روی سر نوزاد خود شد. او پس از چند روز از بیمارستان ترخیص و به امید اینکه مشکل خاصی برای فرزندش وجود نداشته به همراه همسرش راهی منزل شد.

تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک مدتی از تولد نوزاد گذشت و برخلاف انتظار این زن، زائده که به شکل شاخ بود هر روز بزرگ‌تر می شد و نسبت به روز قبل بیشتر رشد می‌کرد.

تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک اکنون سراپای وجود مادر جوان مملو از نگرانی است اما به خاطر هزینه‌های سرسام‌آور عمل جراحی، هنوز اقدام خاصی برای برطرف کردن زائده شاخ مانند انجام نشده است.

تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این اتفاق در مانیل پایتخت فیلیپین رخ داده است.

تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم-ایرناک

(1 رای)
بازدید : 210 بار
تولد نوزاد عجیب با یک شاخ روی سر! + فیلم - 3.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی