زنی آمریکایی پس از آشنایی با چاق‌ترین مرد جهان به او علاقه‌مند شد و در نهایت از او در ملاء عام درخواست ازدواج کرد.

خواستگاری خانم جوان از چاق‌ترین مرد جهان در ملاء عام

عشق انگیزه چاق‌ترین مرد جهان برای کاهش وزن + تصاویر در ایرناک عشق انگیزه چاق‌ترین مرد جهان برای کاهش وزن + تصاویر در ایرناک خانم جوانی به‌نام ربکا مانتین پس از آنکه تصویر چاق‌ترین مرد جهان 2010 را در تلویزیون دید تصمیم گرفت تا به هر طریقی که شده به او کمک کند که همین امر سبب آشنایی و ازدواج آنها شد.

ماجرا از این قرار است که روزی تلویزیون در حال نمایش مستندی درباره چاق‌ترین مرد جهان بود که ربکا به طور اتفاقی آن برنامه را تماشا کرد. او مردی 54 ساله را دید که به دلیل وزن بالا یعنی حدود 450 کیلو قادر به حرکت نبود و تمام پوست تنش لایه لایه شده بود. دیدن این صحنه حس نوع دوستی را در ربکا زنده کرد و او را به تکاپو انداخت تا به پائول کمک کند. او با ارسال ایمیلی به او گفت که حاضر است تحت هر شرایطی به او کمک کند. پائول در جواب ایمیل ربکا، به کمک داوطلبانه پزشکی آمریکایی اشاره کرد که می‎تواند به طور رایگان جراحی‌های متعددی را که برای کاهش وزن و درمان پائول نیاز است انجام د هد.

پائول به درخواست ربکا به ماساچوست آمریکا آمد تا درمانش را تحت نظر این پزشک آغاز کند. ربکا 42 ساله و پائول در این مدت بیشتر با یکدیگر آشنا و پس از مدت کوتاهی به یکدیگر علاقه مند شدند. ربکا با خود فکر کرد وقت آن است که پائول از انزوا خارج و مانند بقیه از روابط اجتماعی و یک عشق صادقانه برخوردار شود. همین تفکر سبب شد که روزی ربکا در ملاء عام و در مقابل چشم متعجب مردم از پائول درخواست ازدواج کند.

پائول شوک زده شد اما او نیز پذیرفت و همین موضوع انگیزه‌ای شد تا چاق‌ترین مرد جهان با همتی مثال زدنی وزن خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. ربکا نشان داد افرادی که تفکر خاص و متفاوت دارند قادرند اتفاقات جالبی را رقم بزنند.

تصاویر زیر مربوط به این زوج متفاوت است.

خواستگاری خانم جوان از چاق‌ترین مرد جهان در ملاء عام  + تصاویر

خواستگاری خانم جوان از چاق‌ترین مرد جهان در ملاء عام  + تصاویر

خواستگاری خانم جوان از چاق‌ترین مرد جهان در ملاء عام  + تصاویر

خواستگاری خانم جوان از چاق‌ترین مرد جهان در ملاء عام  + تصاویر

بازدید : 3,464 بار
عشق انگیزه چاق‌ترین مرد جهان برای کاهش وزن + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی