دانه کتان فوق العاده مفید، تاثیر شگرفی بر کوچک کردن شکم و زیبایی آن دارد که اگر با ورزش همراه شود، شکمی فوق العاده خوش فرم را به شما هدیه خواهد داد.

قاتل چربی شکم-ایرناک قاتل چربی شکم-ایرناک یکی از این دانه های ارزشمند دانه کتان است.این دانه فوق العاده مفید، تاثیر شگرفی بر کوچک کردن شکم و زیبایی آن دارد که اگر با ورزش همراه شود، شکمی فوق العاده خوش فرم را به شما هدیه خواهد داد.

قاتل چربی شکم-ایرناک قاتل چربی شکم-ایرناک دانه کتان علاوه بر تاثیرات مفید بر سلامتی بدن مثل کاهش کلسترول، تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از پوکی استخوان ، تثبیت میزان قند خون ، جلوگیری از سرطان و … در لاغری و کاهش وزن افراد بسیار موثر و تاثیر آن فوق العاده چشمگیر است.

قاتل چربی شکم-ایرناک قاتل چربی شکم-ایرناک این دانه با کاهش قابل توجه نفخ شکم، تمیز کردن معده، رفع التهاب سلولی ، کاهش اشتها و حذف چربی های شکم ، در لاغری و کوچک کردن شکم فوق العاده موثر است.

قاتل چربی شکم-ایرناک قاتل چربی شکم-ایرناک دانه کتان را می توانید به صورت آسیاب شده در انواع سوپ، شیر و ماست و دوغ ، انواع آب میوه و … ریخته و یا آن را به گوشت چرخ کرده اضافه نمایید .در صورت تمایل دانه کتان را می توانید بدون آسیاب کردن مصرف نمایید.

قاتل چربی شکم-ایرناک قاتل چربی شکم-ایرناک دانه کتان حاوی انواع مواد معدنی ، ویتامین، آنتی اکسیدان و سرشار از امگا ۳ می باشد.

قاتل چربی شکم-ایرناک قاتل چربی شکم-ایرناک در ضمن می توانید این دانه ها را شب در آب خیس کرده و صبح به صورت ناشتا میل کنید.اینکار موجب کاهش وزن و لاغر شدن شما خواهد شد.

قاتل چربی شکم-ایرناک قاتل چربی شکم-ایرناک مصرف تخم کتان نیم ساعت قبل از غذا به طور موثری مانع از اشتها و پرخوری شده و موجب لاغری می شود. بهتر است مصرف دانه کتان را از کم شروع کنید.

قاتل چربی شکم-ایرناک قاتل چربی شکم-ایرناک دانه کتان، سرشار از فیبر بوده و مانع از یبوست و موجب سلامت بیشتر دستگاه گوارش می شود.

منبع:جستجوگر ایرناک

(1 رای)
بازدید : 210 بار
قاتل چربی شکم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی