ورزش های هوازی وقتی به حداکثر چربی سوزی می رسند که به طور مستمر ۴۵ دقیقه تا یک ساعت در روز آنها را انجام دهید.

نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک بهترین ورزش برای کاهش قطر ران یا چربی های لگن و شکم انجام ورزش های هوازی است.

نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک ورزش های هوازی به ورزش هایی گفته می شود که برای مدت حداقل ۲۰ دقیقه ضربان قلب شما را به ۶۵ تا ۸۰درصد حداکثر میزان ضربان قلب می رسانند. در این ورزش ها، عضلات اصلی بدن مانند عضلات ران، بازو ها، عضلات سینه و پشت پا که نیازمند اکسیژن بیشتری هستند به کار گرفته می شوند و بدن به چربی سوزی می افتد.

نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک در فرایند چربی سوزی برای این کار، به طور خودکار سراغ چربی های جمع شده در اندام های چاق مثل شکم و ران ها می رود و بعد از مدتی، pb با کم شدن توده چربی در بدن، وزن کم می کنید.

نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک ورزش های هوازی وقتی به حداکثر چربی سوزی می رسند که به طور مستمر ۴۵ دقیقه تا یک ساعت در روز آنها را انجام دهید. خوشبختانه ورزش های هوازی آنقدر متنوع هستند که در هر موقعیتی می توانید سراغشان بروید.

نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک راه رفتن تند، دویدن آرام، دوچرخه سواری، شنا، استفاده از تردمیل، دوچرخه ثابت و طناب زدن نمونه هایی از ورزش های هوازی هستند که باید حداقل یک ساعت در روز به طور منظم آنها را انجام داده و البته در کنار آن رژیم غذایی سالمی را در پیش بگیرید.

نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک نکاتی مهم در خصوص چربی سوزی ران و شکم!-ایرناک یادتان باشد اگر باید چربی بسوزانید، پیاده روی تند را به مدت یک ساعت در برنامه تان بگذارید تا به سرعت به چربی سوزی بیفتید و اگر می خواهید وضعیت فعلی را حفظ کنید، پیاده روی را با سرعت متوسط ادامه دهید.

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 565 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی