قانون عجیب یک پارک شهر در چین برای ورود زنان به پارک خبرساز شد.

قانونی که برای ورود زنان به پارک سر و صدا به پا کرد

پارکی عجیب که زنان را قبل از ورود وزن میکند! + فیلم در ایرناک پارکی عجیب که زنان را قبل از ورود وزن میکند! + فیلم در ایرناک قانون عجیب یک پارک بازی در  شهر "ژیان" استان شانکسی چین برای ورود زنان به پارک خبرساز شد. بنا به این قانون زنانی که وزن آنها بیشتر از 136 پوند (61.8 کیلوگرم) باشد می توانند بلیت رایگان ورود به این پارک بازی را دریافت کنند.

به همین منظور تمام زنان میبایستی قبل از ورود به پارک وزن خود را با یک ترازوی مخصوص اندازه گیری کنند. در ویدئویی که منتشر شده است تعدادی از زنان چینی در حال اندازه گیری وزن خود دیده می شوند.

 مسئولان این پارک دلیل وضع این قانون جدید را مقابله با تب منفی گرایش زنان چینی به کاهش وزن و تلاش آنها برای تبدیل خود به شکل یک مانکن اعلام کردند. این خبر بلافاصله با واکنش مثبت برخی زنان چینی مواجه شد و در روز نخست حدود 618 زن چینی توانستند بصورت رایگان از پارک و امکانات آن استفاده کنند.

گفتنی است؛ زنانی که وزن آنها کمتر از مقدار اعلام شده باشد باید برای ورود به پارک مبلغ 90 یوآن چین (13.84 دلار) بپردازند.

بازدید : 2,298 بار
پارکی عجیب که زنان را قبل از ورود وزن میکند! + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی