زمانی که می خواهید خانه را جاروبرقی بکشید باید بدانید که آهسته تر جارو کشیدن، بهتر است.

بهتر است خانه تان را آرام جارو کنید!!-ایرناک بهتر است خانه تان را آرام جارو کنید!!-ایرناک زمانی که می خواهید خانه را جاروبرقی بکشید باید بدانید که آهسته تر جارو کشیدن، بهتر است.

بهتر است خانه تان را آرام جارو کنید!!-ایرناک بهتر است خانه تان را آرام جارو کنید!!-ایرناک با سرعت جارو کشیدن باعث می شود که مقدار بیشتری گردوغبار به هوا بلند شود و در هوا معلق بماند.

بهتر است خانه تان را آرام جارو کنید!!-ایرناک بهتر است خانه تان را آرام جارو کنید!!-ایرناک درضمن همیشه حواس تان باشد که کیسه جاروبرقی را به محض پر شدن خالی یا تعویض کنید و البته باید این کار را در خارج از خانه انجام دهید.

بهتر است خانه تان را آرام جارو کنید!!-ایرناک بهتر است خانه تان را آرام جارو کنید!!-ایرناک دکتر چارلز گربا، پروفسور میکروبیولوژی بالینی در دانشگاه آریزونا می گوید: «کیسه جاروبرقی پر از میکروب های خطرناکی مثل ای کولای و سالمونلاست. اگر در محیط خانه کیسه جاروبرقی را خارج کنید ممکن است این میکروب ها در هوا پخش شوند و روی همه چیز بنشینند و شما را مریض کنند.»

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 169 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی