زن و مردی سالخورده، 15 سال پس از آشنایی سرانجام با یکدیگر ازدواج کردند و جشن مفصلی به راه انداختند.

ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک قصد داریم زوجی به نام‌های " 81 ساله Joan Grant" و" 90 ساله Ted Wright" را به شما معرفی کنیم که سالها قبل از اینکه با هم آشنا شوند، همسرانشان فوت کردند اما سرنوشت آنها را پس از مدت ها تنهایی سر راه یکدیگر قرار داد.

ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک 15 سال پیش بود که این دو یکدیگر را در یک جشن مخصوص سالمندان ملاقات کردند که اما این علاقه از آنموقع تاکنون خاموش نشد تا اینکه عاقبت تصمیم گرفتند با یکدیگر ازدواج کنند.

ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک جالب است بدانید که این تازه‌عروس و داماد سنشان روی هم به 171 سال می رسد اما اصلا احساس پیری نمی کنند و شوق زندگی در وجودشان موج می زند.

ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک پسرِ " Ted Wright" برای آنها یک جشن مفصل برپا کرد و میهمانانی که اکثر آنها سالمند بودند شاهد پیوند زناشویی این دو شدند.
گفتنی است این زوج تصمیم دارند برای ماه عسل خود به همراه دوستانشان به یک هتل بزرگ بروند و مدتی در آنجا دور هم خوش باشند.

ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک ازدواج جالب زوجی با 171 سال سن! + تصاویر-ایرناک  

تازه عروس و دامادی که سنشان روی هم 171 سال است+تصاویر

تازه عروس و دامادی که سنشان روی هم 171 سال است+تصاویر

تازه عروس و دامادی که سنشان روی هم 171 سال است+تصاویر

تازه عروس و دامادی که سنشان روی هم 171 سال است+تصاویر

(0 رای)
بازدید : 174 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی