ازدواج همزمان دو برادر دوقلوی همسان با دو خواهر دوقلوی همسان در چین مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک ازدواج دو برادر دوقلوی همسان  با دو خواهر دوقلوی همسان در چین سوژه رسانه ها شده است. در این  جشن عروسی  جالب دو برادر با نام های "ژنگ داشوآنگ" و "ژنگ ژیائوشانگ" که 26 ساله بودند با دو خواهر دوقلوی 23 ساله با نام های "لیانگ جینگ" و "لیانگ کواینگ" ازدواج کردند.

ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک اما  اتفاقی که توجه مهمانان حاضر در این جشن عروسی را به خود جلب کرده بود تصمیم هر دو زوج برای پوشیدن لباس های مشابه بود. لباس های هر دو داماد و همچنین آرایش موی هر دو عروس به شکلی عجیب شبیه به یکدیگر بود تا جاییکه شناسایی آنها را برای مهمانان دشوار می کرد.

ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک  گفته می شود خانواده دو زوج از 10 سال پیش یکدیگر را می شناختند و این ازدواج توسط مادران آنها ترتیب داده شده بود.

ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک گفتنی است، این ازدواج روز 3 دسامبر در منطقه "داکینگ" در استان هیلونگ جیانگ" چین برگزار شد.

ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک


ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک ازدواج دو برادر دوقلو با دو خواهر دوقلو + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 39 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی