پس از ازدواج پرنس هری از خاندان سلطنتی انگلیس، ناخودآگاه ذهن به سمت 5 شاهزاده مجرد دم بخت دیگر می رود.

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک بعد از اینکه پرنس هری نوه ملکه انگلستان با هنرپیشه زن مشهور آمریکایی مطلقه، رسما نامزدی خود را اعلام کرد، بی اختیار توجه رسانه ها به سمت شاهزاده های دیگری که دم بخت اما همچنان مجرد هستند می رود.

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک جالب است که برخی از این شاهزادگان به واسطه ارتباط با خانواده هایشان با رسانه ها بسیار شناخته شده هستند اما بعضی دیگر نه. دسته دوم به دور از حاشیه های خبرساز در آرامش مشغول زندگی و رسیدگی به امور شخصی خود هستند.

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک در ادامه مروری خواهیم داشت به 5 شاهزاده مجرد که در جستجوی نیمه گمشده خود هستند.

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک 1-ولیعهد حسین عبدالله دوم 23 ساله ؛ فرزند ذکور ارشد حاکم اردن که حین تحصیل در آکادمی ملک در سال 2009 رسما به عنوان ولیعهد این کشور برگزیده شد.

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک او یکی از بزرگترین افتخارات خود را دوستی با مشاهیر سیاسی جهان می‌داند و یکی از شخصیتهای محبوبش آنگلا مرکل است.

5 شاهزاده دَم بخت که به دنبال نیمه گمشده خود هستند+تصاویر

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک 2-حمدان بن محمد بن راشد ال مکتوم ؛ ولیعهد دبی که پس از گذراندن تحصیلات در سندهارست لندن، انتصاب به ریاست شورایی دبی در سال 2006، به عنوان ولیعهد این کشور انتخاب گشت.

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک او علاقه بسیاری به غواصی، چتربازی و سوارکاری دارد و در شاعری نیز دستی بر آتش دارد، همچنین عاشق گردش با خودرو و رفتن به سفرهای مختلف است.

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک گفته شمی‌شود او نزدیک به 6 میلیون دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد که تمام فعالیت های او را زیر نظر می گیرند.

5 شاهزاده دَم بخت که به دنبال نیمه گمشده خود هستند+تصاویر

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک 3-شاهزاده سباستین 25 ساله در لوکزامبورگ؛ پنجمین و آخرین فرزند، آنری دوک بزرگ و نوه پرنسس ژوزفین شارلوت است.

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک او علاقه وصف ناشدنی به ورزش‌هایی چون اسکی، شنا و راگبی دارد و جوان‌ترین عضو این خانواده سلطنتی به شمار می رود که خیلی امیدی به پادشاهی ندارد.

5 شاهزاده دَم بخت که به دنبال نیمه گمشده خود هستند+تصاویر

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک 4-شاهزاده جان کریستوف ناپلئون بناپارت؛ با هویتی مرموز که اطلاعات گسترده و دقیقی از او در فضای مجازی منتشر نشده اما برخی از کاربران او را از نوادگان ناپلئون می خوانند و بعضی دیگر گفته اند که تنها با بازماندگان نسل او رابطه نزدیکی داشته است.

5 شاهزاده دَم بخت که به دنبال نیمه گمشده خود هستند+تصاویر

با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک 5-شاهزاده جواکیم 25 ساله از بلژیک؛ چهارمین پرنس لورنز شاخه ای از خانواده سلطنتی بلژیک که دوره های لازم برای نیروی دریایی را گذرانده است.

5 شاهزاده دَم بخت که به دنبال نیمه گمشده خود هستند+تصاویر


با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک با این شاهزادگان مجرد و دم بخت آشنا شوید + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 129 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی